Rodina

Zapojte se do redakčního výzkumu: Když miminko nepřichází

Téma mateřství, plánování těhotenství, radost z narození probíráme na našich stránkách velmi často. Ne vždy se ale těhotenství povede hned na poprvé, někdy trvá dlouhou dobu, než se maminka dočká vytouženého miminka.

V poslední době jsou velmi časté i situace, kdy už se žena v touze po otěhotnění musí svěřit do péče odborníků a těhotenství pomoci. Díky znalostem moderní medicíny je v oboru reprodukované asistence početí stále více úspěšných případů – maminka otěhotní a donosí zdravé dítě.

ilustrační foto

Jak dlouho ale řešit stav, kdy miminko nepřichází, než se obrátit na odborníky a podstoupit umělé oplodnění? Jakou specializovanou kliniku si vybrat? Na tato témata jsme pro vás připravili zajímavý redakční výzkum. Pokud jste řešily problém neplodnosti nebo aktuálně řešíte, budeme moc rádi, kdyže do výzkumu zapojíte.

Připravili jsme pro vás otázky a budeme rádi, když se do něho zapojíte se svými zkušenostmi. Určitě jste se setkaly s mnoha situacemi, snažily jste se o těhotenství, řešily jste mnoho otázek, proč tomu tak je, měnily jste své chování, máte mnoho zkušeností s chováním lékařů a s tím, co vám dali za informace, které jste pak měly, nebo naopak které vám chyběly.

Co můžete získat, když se zapojíte do našeho výzkumu

Těšíme se na vaše odpovědi, které zpracujeme, a vydáme o tom, jak výzkum dopadl, další článek. Pokud získáte dárkový balíček, najdete v něm krásné věci: 3 z vás získají voucher do Tesca á 500 Kč a dalších pět z vás získá balíček, kde najde: kapesního průvodce těhotenstvím, tužku od značky Femibion se Swarovski kamínkem, vzorek Femibion železo (vhodný pro všechny ženy i pro těhotné)  v hodnotě 230 Kč a kosmetický přípravek Bioderma 50 ml kapesní voda na osvěžení v hodnotě 130 Kč.

Pokud se chcete zapojit do našeho výzkumu, najdete jej ZDE.

Nezapomeňte, že pro možnost odpovídání musíte být zaregistrovaná a přihlášená na stránkách Žena-in.cz.

   
19.08.2013 - Těhotenství a porod - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [9] peetrax [*]

  macamala — #8 no právě. Nejsem pro tyhle nákladný věci, ale chtěla bych případnému dítěti zajistit život, kde by nevidělo doma obracení každé koruny desetkrát a dennodenní lamentování, že nejsou peníze. No, nějak to dopadne. Sml16

  superkarma: 0 19.08.2013, 13:22:02
 2. [8] macamala [*]

  peetrax — #6 Navíc dnes mi přijde, že děti víc řeší to, co si můžou (spíš tedy rodiče) dovolit a co ne. Je více možností (značkové oblečení, mobily, notebooky - to prostě za mého mládí nebylo a byli jsme všichni relativně stejní). A některé děti to umí dobře dát najevo, pokud by byl někdo jako tvoje kamarádka.

  1. na komentář reaguje peetrax — #9
  superkarma: 0 19.08.2013, 12:19:55
 3. avatar
  [7] peetrax [*]

  peetrax — #6 a ještě bych dodala, že kdybych neplánovaně otěhotněla, tak bych dítě přijala s otevřenou náručí a stejně bych si pro ty dávky musela, ale cíleně takové situaci nadbíhat nebudu jen proto, že mi bylo třicet.

  superkarma: 0 19.08.2013, 12:07:44
 4. avatar
  [6] peetrax [*]

  macamala — #5 musí být "radost" tu rodinku sledovat, ach jo. Možná ta ženská nic jiného ani nezažila a teď to řeší stejně. A možná v tom má fakt hodně vliv ta původní rodina.

  Byli (a jsme) úplně obyčejná rodina, jakých jsou u nás tisíce, ale vždycky bylo dost peněz na zajištění základních potřeb, zaplacení všeho, co bylo potřeba a ještě zbyla finanční rezerva. Moje kamarádka z finančního nedostatku u nich doma nemohla jezdit ani na školní výlety a chodit s náma na zmrzku. Tehdy jsem to tak neřešila, ale čím jsem starší, tím víc vím, že tohle by mi v případě svého potenciálního dítěte nebylo jedno. Auto si taky člověk nepořizuje s tím, že teď sice nejsou peníze, ale že to pak nějak splatí nebo že se uvidí, kde se vezmou prachy na naftu, že vono to nějak dopadne, že jo... A dítě se, narozdíl od auta, nedá prodat. Sml57 

  Takže tolik k odkládání mateřství a jednostrannému pohledu, co někdy ti, co se jich to netýká, mají. Sml16

  1. na komentář reaguje peetrax — #7
  2. na komentář reaguje macamala — #8
  superkarma: 0 19.08.2013, 12:05:44
 5. [5] macamala [*]

  peetrax — #4 Pro někoho jsi kariéristka, ale já to chápu tak, že jsi zodpovědná. V domě, kde jsem bydlela, byla holka v pronájmu v 1+kk. Nasekala si 3 děti, sociálka to zaplatila. Nikdy před rodičovskou nedělala. Dneska ji vídám, jak tahá utahané děti (chudinky). Jde do obchodu, nakoupí cigarety pro sebe a přítele a dětem pytel rohlíků. Ona mateřství neodkládala, své rizikové těhotenství vesele prokouřila v okně.

  1. na komentář reaguje peetrax — #6
  superkarma: 0 19.08.2013, 11:40:05
 6. avatar
  [4] peetrax [*]

  Anime Otaku — #3 mně je přes třicet a dítě nemám. Nejsem finančně zajištěná, nemáme svoje bydlení, momentálně jsem bez práce a nejsem ten typ, abych se v takové situaci ještě množila a pak šla s nataženou rukou na sociálku a státe, starej se. Proto chápu ty, kteří se rozhodnou mít v dnešní době děti později. Ale už jsem si zvykla, že já a mně podobné jsme pro okolí "kariéristky". Sml52

  1. na komentář reaguje macamala — #5
  superkarma: 1 19.08.2013, 10:59:23
 7. [3] Anime Otaku [*]

  Myslím, že je to taky dáno tím, že spousta žen odkládá mateřství na dobu, kdy už jsou staré. Ono je krásné mít ve 30 první dítě, když se to povede hned, tak je to super, ale když přijdou nějaké problémy, tak na jejich řešení mají žalostně málo času.

  1. na komentář reaguje peetrax — #4
  superkarma: 0 19.08.2013, 09:05:06
 8. avatar
  [2] marde [*]

  Takové problémy jsem nemusela řešitSml23

  superkarma: 0 19.08.2013, 07:28:20
 9. [1] dadma [*]

  Je pravda, že v dnešní době ,je hodně párů,kteří když se rozhodnou pro rodinu ,tak zjistí, že je nějaký problém.Ze svého okolí znám několik mladých rodin.

  Když já měla děti,tak byl problém spíše opačný.Bály jsme se abychom neotěhotněly.Nebyla antikoncepce,,pouze biogest a ten hodně žen nesnášelo.Neříkám, že nebyly bezdětné páry,ale bylo jich o hodně méně než dnes.

  superkarma: 0 19.08.2013, 06:55:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme