Téma mateřství, plánování těhotenství, radost z narození probíráme na našich stránkách velmi často. Ne vždy se ale těhotenství povede hned na poprvé, někdy trvá dlouhou dobu, než se maminka dočká vytouženého miminka.

V poslední době jsou velmi časté i situace, kdy už se žena v touze po otěhotnění musí svěřit do péče odborníků a těhotenství pomoci. Díky znalostem moderní medicíny je v oboru reprodukované asistence početí stále více úspěšných případů – maminka otěhotní a donosí zdravé dítě.

ilustrační foto

Jak dlouho ale řešit stav, kdy miminko nepřichází, než se obrátit na odborníky a podstoupit umělé oplodnění? Jakou specializovanou kliniku si vybrat? Na tato témata jsme pro vás připravili zajímavý redakční výzkum. Pokud jste řešily problém neplodnosti nebo aktuálně řešíte, budeme moc rádi, kdyže do výzkumu zapojíte.

Připravili jsme pro vás otázky a budeme rádi, když se do něho zapojíte se svými zkušenostmi. Určitě jste se setkaly s mnoha situacemi, snažily jste se o těhotenství, řešily jste mnoho otázek, proč tomu tak je, měnily jste své chování, máte mnoho zkušeností s chováním lékařů a s tím, co vám dali za informace, které jste pak měly, nebo naopak které vám chyběly.

Co můžete získat, když se zapojíte do našeho výzkumu

Těšíme se na vaše odpovědi, které zpracujeme, a vydáme o tom, jak výzkum dopadl, další článek. Pokud získáte dárkový balíček, najdete v něm krásné věci: 3 z vás získají voucher do Tesca á 500 Kč a dalších pět z vás získá balíček, kde najde: kapesního průvodce těhotenstvím, tužku od značky Femibion se Swarovski kamínkem, vzorek Femibion železo (vhodný pro všechny ženy i pro těhotné)  v hodnotě 230 Kč a kosmetický přípravek Bioderma 50 ml kapesní voda na osvěžení v hodnotě 130 Kč.

Pokud se chcete zapojit do našeho výzkumu, najdete jej ZDE.

Nezapomeňte, že pro možnost odpovídání musíte být zaregistrovaná a přihlášená na stránkách Žena-in.cz.

Reklama