Je tady čas nákupů dárků. Máte rozmyšleno, co budete komu kupovat, nebo čekáte na nějaký impuls, nápad, zajímavou nabídku, která vás inspiruje k nákupu? Také si určitě samy něco přejete a nenecháváte nic náhodě – svým blízkým řeknete, co konkrétního by vám udělalo radost.

Ježíšek na www.ZOOT.cz  pro čtenářky Žena-in

Protože nákupy přes internet jsou již běžnou věcí a snad skoro všichni s tím máte pozitivní zkušenost, připravili jsme pro vás, čtenářky Žena-in speciální akci. Chceme od vás vědět, co plánujete za nákupy dárků pro své blízké nebo co si samy přejete. Ve spolupráci s portálem www.ZOOT.cz vám připravíme vánoční nákupní zónu, která bude připravená pro vás na míru – podle toho, co si zvolíte v anketě, že plánujete nakupovat.

Speciální nabídka přímo pro Žena-in.cz – napište nám, co si přejete nakupovat

Připravili jsme proto pro vás tuto anketu, budeme rádi, když se do ní zapojíte a popřemýšlíte, co nejspíš plánujete nakoupit pro vaše blízké za dárky. Můžete zvolit více odpovědí. Ke každému obecnému typu na dárky vám dáváme možnost prohlédnout si a inspirovat se konkrétními nabídkami z www.ZOOT.cz.

Chcete vám vyjít vstříc a nastavit ve spolupráci s www.ZOOT.cz nákupní zónu tak, aby vám vyhovovala a byla pro vás inspirativní. Také aby naplnila vaše přání, a díky možnosti nákupů jste vyřešili dárky pro své blízké nebo přímo pro sebe. Pomozte nám a vyplňte anketu, kterou jsme pro vás připravili.

zoot

Co je www.ZOOT.cz?

Je to internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. U zakoupeného zboží si můžete vybrat, jakým způsobem jej chcete obdržet. Vedle klasické možnosti doručení poštou, kurýrní službou či messengerem si jej můžete vyzvednout i osobně.  Už při vyplnění objednávky vidíte, zda je zboží skladem a za jak dlouho vám jej portál doručí nebo bude na výdejním místě.

Pokud je objednané zboží na skladě, což je většina – na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Také si můžete vybrat osobní odběr zboží – v Praze jsou již dvě odběrná místa – v Melantrichově ulici na Praze 1 a nově Vánoční výdejna radosti na Hlavním nádraží, která byla otevřena 15. listopadu a její provoz končí 15. ledna 2013.  Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). A nebojte se, pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát. A co je důležité, nově máte na vrácení zboží, bez udání důvodu, 90 dnů!

Portál www.ZOOT.cz vám udělá radost i cenou! www.ZOOT.cz  prodává značky, které jsou ve světě oblíbené, a dováží je i sem. Co si zde můžete koupit? Více než 200 značek nabízí módu i „homedekor“ – věci do domácnosti, povlečení, svíčky, dekoraci, doplňky, které vám udělají radost.

Vedle stále nabídky jsou denně připravené kolekce zboží, které jsou časově omezené a mají pro nakupující nějakou výhodu. Pro své zákazníky, kteří si nákupy na www.ZOOT.cz oblíbili, také každý den vytváří OOlovek dne – speciální cenovou nabídku vybraného zboží pro ženy i muže.

Zapojte se ankety a do diskuse pod tímto článkem!

Zapojte se do ankety a odpovězte na naše otázky. Vaše odpovědi vyhodnotíme a díky nim vytvoříme speciální nákupní zónu pro nákup vánočních dárků. Za vaše odpovědi děkujeme a od příštího týdne se můžete těšit na to, co vám v nabídce přichystáme! My v redakci se na ni těšíme moc, protože na www.ZOOT.cz nakupujeme a určitě si z vánoční nabídky také něco vybereme!  Za své odpovědi v anketě můžete získat krásný dárek pro dvě z vás, které nám anketu vyplní: Krásnou červenou kabelku Betty Barclay za 2499 Kč a voucher na nákup na www.zoot.cz v hodnotě 500 Kč

Anketu najdete zde: ANKETA VÁNOCE (klikni)

Nezapomeňte, že pro vyplnění ankety musíte být zaregistrovaná a přihlášená na Žena-in.

kabelka_mOdměna pro diskutující čtenářky:

Chceme, abyste nám o svých plánech a přáních napsaly i pod tento článek, zapojily se do diskuse. Jako odměnu máme pro vás, které se do diskuse zapojí stejný dárek, který je jako odměna za vyplnění ankety. Napište nám tedy své názory a přání jak v anketě, tak i zde v naší předvánoční diskusi. Za své odpovědi můžete získat krásný dárek pro dvě z vás, které se zapojí do této diskuse: Krásnou červenou kabelku Betty Barclay za 2499 Kč a voucher na nákup na www.zoot.cz v hodnotě 500 Kč

Témata k diskusi jsou:

 • Co plánujete koupit pro vaše blízké?
 • Co byste si sama přála pod stromeček?

Vyberte několik možností z nabídky, kterou vám zde nabízíme:

(v prolinku najdete inspiraci z aktuální nabídky ZOOT.cz. nabídka se bude do vánoc měnit)

 • Kabelku

http://kabelky.zoot.cz/

 • Peněženku

http://kabelky.zoot.cz/penezenky

 • Šperk

http://hodiny-sperky.zoot.cz/

 • Taštičku, notýsek, roztomilou drobnost

http://www.zoot.cz/disaster

 • Vonnou svíčku

http://www.zoot.cz/parks-london

 • Šálu nebo šátek

http://kabelky.zoot.cz/fraas 

 • Šaty

http://damske-obleceni.zoot.cz/saty-sukne

 • Boty

http://damske-boty.zoot.cz/

 • Halenku

http://damska-tricka.zoot.cz/halenky

 • Termohrnek

http://www.zoot.cz/keepcup

 • Hodinky

http://hodiny-sperky.zoot.cz/hodinky

 • Ponožky nebo punčochy

http://damske-obleceni.zoot.cz/puncochy-ponozky

 • Kosmetiku

http://www.zoot.cz/berkeley-square

 • Svetr nebo mikinu

http://damske-obleceni.zoot.cz/svetry-a-mikiny

 • Pyžamo
 • Spodní prádlo

http://spodni-pradlo.zoot.cz/kalhotky

 • Župan
 • Doplněk do bytu

http://www.zoot.cz/ambiance

 • Něco do kuchyně

http://www.zoot.cz/silikomart

 • Něco opravdu vánočního

http://www.zoot.cz/dakls

Jaká nabídka z uveřejněných prolinků vás nejvíce zaujala, co všechno byste si přála nebo co by se vám hodilo jako dárek? Můžete uvést více možností

Vypište zde – můžete zkopírovat a vložit link na konkrétní kousek, který vás zaujal

Děkujeme vám za vaše odpovědi! Těšte se na nabídku, kterou pro vás připravíme a která bude aktuální od pondělí 26. 11. 2012

Anketu najdete zde: ANKETA VÁNOCE (klikni) - zapojte se do ankety

Reklama