Vysávání nečistot a péče o podlahu je součástí celoročního úklidu. Vysávání nečistot, prachu, chlupů (pokud máte doma zvířecího mazlíčka), vytírání dlažby či lina, voskování a úprava dřevěných podlah jsou činnosti, díky kterým udržujeme domov v čistotě.

Delonghi

Úklidové práce obecně nepatří mezi oblíbené, stejně je ale vykonáváme, protože chceme, aby byl náš domov uklizený a voněl čistotou. Při úklidu podlahových ploch nejčastěji vysáváme – nečistoty na zemi vzniknou hned. Něco omylem rozsypete, při přípravě jídla vám nechtěně něco spadne na zem, jestli je členem vaší rodiny pes či kočka, o chlupy na zemi je postaráno každý den.  Pro rodiny s dětmi je úklid koberců, dlažby v koupelně či na chodbě skoro každodenní činností – malí nezbedové jsou přeborníci ve vytváření nepořádku.

DelonghiPokud vysáváte podlahu, je dnes díky moderním vysavačům tato práce daleko snažší než před lety. Máte na výběr z mnoha typů, které mají různé funkce a rozměry. Určitě se ale shodneme na tom, že by vysávání mělo být snadné a vysavač takový, aby se s ním dobře manipulovalo a jeho vysávací síla byla dostačující pro úklid všech povrchů včetně hustého koberce. 

Vysavač ale není spotřebič, který kupujeme tak často Možná patříte mezi ty, co mají doma zastaralý typ, který už tak netáhne, musíte stále myslet na výměnu sáčků, s vysavačem se nadřete, protože je rozměrný a těžký. Proč jej ale nevyměnit za takový, který by vám vyhovoval?

V tomto článku chceme diskustovat o úklidu a vysávání. Zapojte se do diskuse a napište nám, co si o tom myslíte, jak to máte vy, jaký máte doma vysavač nebo jaký byste si přála – za jaký byste vyměnila ten, co máte doma a už tolik neslouží.

 • Jaký máte doma vysavač?
 • Jak často vysáváte?
 • Kde vysavač skladujete?
 • Máte doma děti, domácí mazlíčky, po kterých je stále nutné uklízet?
 • Používáte vysavač se sáčky nebo bezsáčkový?
 • Víte, že podle doporučení odborníků byste měli u bezsáčkového vysavače nádobku na prach vyprázdnit vždy po dokončení vysávání?
 • Máte zkušenosti s tyčovými vysavači?
 • Pokud máte v plánu vyměnit stávající vysavač, jaký byste si přála?
 • Souhlasíte s tím, že vysavač má být výkonný, lehký a snadno ovladatelný?

DelonghiZapojte se do diskuse a napište nám své názory, těšíme se na ně!

Partnerem této diskuse jsou dva nové tyčové bezšňůrové dobíjecí vysavače De´Longhi Colombina, díky kterým bude vysávání hračkou!

Model XLR 24 Li s lithiovou baterií váží méně než 3 kg a má výrazně nižší dobu nabíjení – pouhé cca 2 hodiny!  Navíc má jedinečnou funkci „Quick Charging“, díky níž je vysavač připraven k rychlému použití již za několik minut.

DelonghiModel XLR 18 disponuje vysoce výkonnou nikl-metalovou hybridní baterií pro dokonalou kombinaci sacího výkonu a výdrže.

Benefity obou vysavačů:

 • Díky extrémnímu sacímu výkonu mají pouze jediný kartáč, který je vhodný na všechny druhy podlah.
 • Snadné ovládání funkcí díky dotykovému panelu. Modře podsvícené LED diody umožňují kontrolu nad stavem nabití baterie přímo na vysavači.
 • Sací výkon:  TURBO funkce a ECO funkce
 • Pohodlnou parkovací poloha, můžete postavit opravdu kdekoli. Je snadno skladovatelný a vždy připraven k použití

Více na http://www.delonghi.com/cz_cs/family/rechargable-stick-cleaners/

Získejte dárek!

Máme pro vás připravenou odměnu v podobě tří dárků – balíčky obsahují sedu speciálních skleniček na kávu od značky De´Longhi – odměníme tři diskutující čtenářky

Ručně foukané sklenice s dvojitými termo stěnami

Espresso vám bude chutnat ještě více s ručně foukanými sklenicemi s dvojitými termo stěnami. Díky dvojitým termo stěnám dokážou uchovat teplé nápoje, aniž by vás pálily do rukou. Ergonomický tvar zajišťuje příjemné držení. Lze mýt v myčce.

skleničky

Reklama