Ať chceme nebo ne, žehlení je součástí většiny našich domácností. My jsme zapátraly a zjišťovaly, jak si tuto domácí činnost udělat co nejpohodlnější a nejefektivnější.

Braun

Objevily jsme řadu napařovacích žehliček TexStyle od německé firmy Braun, proslulé precizností a technologickými inovacemi, které usnadňují každodenní život spotřebitelů. Kolikrát už jste si říkaly, že by bylo Braunnejlepší, kdyby žehlička žehlila sama? Inženýři u Braunu na to mysleli a vymysleli extra kluzné žehlicí plochy. Patentovaná safírová žehlicí plocha je složená z několika vrstev kovů pro ty nejlepší vlastnosti a klouže po prádle skoro sama. Je ultra odolná, takže je při žehlení téměř nemožné ji poškrábat (např. knoflíky nebo zipy), je 4 x tvrdší než nerezová ocel. Extra kluzná a odolná je také patentovaná eloxovaná žehlicí plocha.

Kromě jedinečných žehlicích ploch přináší Braun také vysoký výkon 2000 nebo 2400 W a konstantní výdej páry, který lze nastavit. S parním rázem až 170g/min. vyžehlíte i ta největší pomačkání a nejodolnější materiály. S přesnou špičkou se dostanete i do těch nejhůře dostupných míst, jako jsou límce nebo místa kolem knoflíků či zipů.

Co také hodně oceňujeme, je automatické vypnutí. Žehlička se v poloze žehlicí plochou dolů nebo na bok vypne už po 30 vteřinách a v poloze nastojato po 8 minutách, takže se nemusíte bát připálení, i když náhodou zapomenete žehlit při sledování oblíbeného pořadu. Žehlení je tak vždy bezpečné.

Systém proti odkapávání zaručí, že ani při nízké teplotě nebude z žehličky kapat voda. Ta se používá kohoutková, takže odpadá nákup destilované vody. Žehličky mají systém samočištění, takže stačí čas od času vytáhnout z žehličky tyčinku, omýt ji v citronové šťávě a vytřepat nad dřezem případné usazeniny.

Pokud jste levačka, máme pro Vás také dobrou zprávu – můžete si díky otočnému kloubu nastavit kabel tak, aby Vám nepřekážel. Co se týče kabelu, je extra dlouhý (2 nebo 2,5 metru podle modelu žehličky), takže nepotřebujete prodlužovací šňůru.

.Braun

Díky velkému obsahu nádržky na vodu nemusíte často napouštět vodu, a protože je průhledná, stále vidíte, kolik vody ještě v nádržce zbývá.

 

BraunCo velmi oceňujeme, je perfektní vyvážení žehliček a otevřená rukojeť (tu mají některé modely), takže můžete žehličku přirozeným pohybem brát do ruky a díky extra kluznosti žehlicích ploch nemusíte na žehličku vůbec tlačit, s nadsázkou: „můžete žehlit i jedním prstem“.

Aby bylo žehlení opravdu co nejjednodušší a nejefektivnější, přináší Braun k vybraným modelům také ochranné plochy, tzv. textilní protektory, které se jednoduše během žehlení jedním klikem nacvaknou, nemusíte snižovat teplotu a můžete s plným parním výkonem dále žehlit i ty nejchoulostivější materiály bez rizika vzniku lesklých skvrn nebo připálení. I s nacvaknutým protektorem díky vysokému parnímu rázu stačí žehlit z jedné strany a nemusíte žehlit tzv. „přes hadřík“ nebo obracet prádlo naruby.

Braun myslí také na pány a přináší černou žehličku, která neubere nic na jejich mužnosti.

Německá značka Braun nás potěšila komplexností a propracovaností žehliček, ve které se projevila typická německá preciznost.

Braun

Nenapadá Vás něco víc, co bychom si mohly od žehličky přát. Co Vy a žehlení?

Více informací najdete na  www.braunhousehold.cz a www.mall.cz/naparovaci-zehlicky/braun-ts-525-a  také na http://www.mall.cz/naparovaci-zehlicky/braun-texstyle-7-ts-745-a

Zapojte se do diskuse:

Žehlíte rádi? Jaká je pro vás domácí práce – žehlení? Pokud vás žehlení nebaví zas tak moc, určitě oceníte, že vám jde práce od ruky díky kvalitní žehličce? Napište nám o tom, a my vás odměníme jednou žehličkou od značky Braun, o které jste si přečetli v tomto článku. Těšíme se na vaše názory v diskusi!

Reklama