• Myslíte si, že jste krásná?
  • Víte, že se o Češkách ve světě říká, že jsou jedny z nejkrásnějších na světě?
  • Co se vám na sobě líbí?
  • Myslíte si, že jste něčím výjimečná?
  • Máte kolem sebe ženy, které se nevnímají jako hezké, nevidí svou krásu? Chybí jim sebevědomí?
  • Když se cítíte krásně, máte povznášející pocit? Co vám tento pocit vyvolá?
  • Kdy jste se tak naposledy cítila?

Napište nám své příspěvky pod tento článek. Pro pět z vás máme připravené balíčky Astrid s řadou BEAUTY ELIXIR.

Těšíme se na vaše povídání o kráse!

Partnerem naší diskuse je soutěž a projekt #CeskaKrasa – zapojte se.

Cítit se krásně je povznášející pocit. Zapojte se do soutěže, sdílejte své okamžiky a dojmy, kdy se cítíte nejkrásnější. Pomozte nám povzbudit sebevědomí českých žen díky #CeskaKrasa. Stačí zachytit okamžik, kdy se cítíte Vy sama nejkrásnější. Fotku nahrajte na svůj Instagram, přidejte hashtag #CeskaKrasa a popište, kdy, proč nebo díky komu se cítíte krásná. Další možností je nahrát fotku z PC či z tabletu přímo na www.ceska-krasa.cz.

Co můžete vyhrát?
 

Odborná porota Astrid každý týden odmění jednu z účastnic výzvy dárkovým balíčkem produktů Astrid v hodnotě 1 000 Kč. Na konci soutěže navíc vybere tři nejkrásnější okamžiky, které ocení 3 hlavními výhrami. První výhrou je víkendový pobyt pro dva v luxusním 5* Chateau Mcely, druhou pak péče stylisty, který vám pomůže nakoupit šatník. Třetí výherce se může těšit na luxusní relaxační set s křišťály Swarovski, který obsahuje župan a sadu ručníků z prvotřídního materiálu.


Co musíte udělat pro účast v soutěži?
Vyberte nebo vytvořte fotku, kdy se cítíte Vy sama nejkrásnější. Fotku nahrajte na svůj Instagram, přidejte hashtag #CeskaKrasa a krátce popište, kdy, proč nebo díky komu se cítíte krásná. Nebo nahrajte fotku z PC či z tabletu přímo na stránku www.ceska-krasa.cz.

Uložit

Reklama