Nastal čas příprav pro blížící se vánoce.  Pro mnohé z nás je to období pečení cukroví.  Sice jsme v jednom kole, ale čas na domácí pečení se vždycky najde.

cukroví

Navíc, když máte děti, které můžete do pečení zapojit. Nebo už jsou odrostlé a nepomáhají vám, rádi ale sní vše, co jim na sváteční stůl přichystáte. Ještě s výkřikem „Mami, ty rohlíčky pečeš nejlíp na světě!“ . Nebo patříte mezi ty, které pečení nezvládnou a spoléháte se na někoho blízkého, kdo to udělá za vás. Takové babičky, které pečou „pro všechny z rodiny“ jsou k nezaplacení. 

Pečení cukroví je ale také činnost, kterou někteří úplně vetují. Proč péci? Vždyť se cukroví dá koupit.  Najdou se i tací, kteří cukroví s vánoci nespojují. Je kalorické pracné a zbytečné.

Většina z nás ale cukroví peče a o tom chceme diskutovat. Jak to máte – kolik pečete druhů, jaký je váš oblíbený recept a bez čeho víte, že se váš sváteční stůl neobejde.

Zapojte se do diskuse, budeme rádi za vaše názory

  • Pečete doma cukroví?
  • Kolik druhů?
  • Jaké je vaše oblíbené cukroví, bez kterého vaše rodina nemůže být?
  • Patříte mezi ty, kterým peče maminka, babička? Nebo naopak zásobujete své děti svými výtvory?
  • Máte nějaký recept, který dědíte po generace a je to vaše „rodinné stříbro“?

Partnerem diskuse je značka Hera se svou novinkou Hera máslová

HERANová Hera máslová příchuť si jistě najde místo v kuchyni každého z nás. Hera máslová příchuť je vyrobena z kvalitních rostlinných tuků a olejů a kombinace s máslovým aroma činí z tohoto výrobku prémiový produkt, který se hodí jak na přípravu krémů, tak na běžné pečení. Novinka Hera máslová příchuť je mladší sestrou klasického rostlinného tuku Hera, který si pro pečení velmi oblíbily nejen naše maminky, ale také babičky. Vedle klasického pečení ji lze  však také použít do krémů, krémových dezertů a dortů.  Při použití této novinky bude krém krásně jemný s neodolatelným aroma.

Více informací hledejte na www.pecenijeradost.cz nebo https://www.facebook.com/pecenijeradost

Získejte dárek za své příspěvky v diskusi! Máme pro vás dvě ceny od značky Hera:

2 zdobící látkové pytlíky s 6 nástavnými hubičkami, 2 koláčové formy (průměr 28 cm)

Reklama