Jistě si pamatujete na své dětství, kdy jste měli své oblíbené hry. Ať už to byly karetní hry, společenské nebo jiné, vždy vám přinášely zábavu. I když už nejsme děti, hraní her nás stále baví. V dnešní době je pořídit si hru, kterou máte rádi, velmi snadné.

Chceme s vámi diskutovat na téma hry. Budeme rádi, když se do diskuse zapojíte a napíšete nám své zkušenosti, rady a tipy – co vás baví, jaké hry vás zajímají a co vám vždy přinese radost

hry

Napište nám své příspěvky na tato témata:

  • Jaké hry nejraději hrajete a s kým?
  • Jaké hry vám vždy spolehlivě zaženou nudu?
  • Pořádáte i herní turnaje? V čem?
  • Umíte prohrávat? Co děláte, když prohrajete, jak to prožíváte?
  • Máte rádi kvízové hry?
  • Jaké hry kupujete dětem?
  • Když k vám přijde návštěva, máte chuť si zahrát hru? Jakou nejčastěji?
  • Máte tip na nějakou hru, která vás nikdy nezklame, baví vás?

My máme pro vás za vaše diskusní příspěvky dárky! Navíc vám tyto dvě hry chceme doporučit jako tip na dárek pro vaše blízké pod stromeček:

  • Novinka od Albi:  Česko pro pamětníky - hra plná vzpomínek zahřeje srdce

Potřebujete dárek pro maminku, babičku, pro nějakého „pamětníka“? Nebo pro někoho, kdo se zajímá o naši nedávnou historii a bude mít radost z kvízové hry, při níž bude muset zavzpomínat? Pak máme pro vás skvělý tip na dárek!

Jak dobře si ještě vzpomenete na dobu, ve které jste žili, když vám bylo deset, dvacet let nebo i víc? A dokázali byste si vzpomenout i na dobu, o které vám vyprávěli vaši rodiče? Co to byly „štruksáky“? Kterému autu se přezdívalo „carevna“? Kde padly poslední výstřely 2. světové války u nás? Kdo byl Evžen Plocek?

V této vědomostní hře najdete 1 600 zajímavých otázek, které jsou rozděleny do 4  okruhů: Stalo se, Nostalgie, Má vlast a Různé. V klasické verzi hry si hráči zahrají na sběratele známek. Kdo jako první nasbírá 4 různé exempláře, stává se vítězem. Ve hře lze použít i akční žetony, které umožňují hrát napínavější verzi této vědomostní hry. Na druhé straně herního plánu najde zvídavý hráč například dobový jídelní lístek, informace týkající se cen potravin a výrobků  a útržky z dobové ideologie. Bavte se s Českem pro pamětníky a dozvíte se mnoho nových nebo zapomenutých informací nejen z dějin naší země.

Albi

http://www.albi.cz/hry-a-zabava/cesko-pro-pametniky/

Poznámka redakce: Kartičky s otázkami nabízejí tři nápovědy pro dotazovaného.

  • Náš druhý tip: Zlaté Česko – možná jste je již hráli

Zlaté Česko navazuje na obrovský úspěch vědomostní hry Česko, otázky a odpovědi.

Ve Zlatém Česku najdete 2400 zbrusu nových zajímavých otázek rozdělených do 6 okruhů: osobnosti, kultura, ze školních lavic, vlastivěda, česká NEJ a různé.

Albi

http://www.albi.cz/hry-a-zabava/zlate-cesko/

Poznámka redakce: Kartičky s otázkami nabízejí tři nápovědy pro dotazovaného.

Zapojte se do naší diskuse o hrách! Těšíme se na vaše názory! Máte doma nějaké hry od Albi? Které nejraději hrajete?

Reklama