Vaření a příprava pokrmů je pro mnohé z nás každodenní činností. Někdo k vaření přistupuje s láskou a zápalem, pro jiné je to nutnost. Výhodou dnešní doby je to, že máme řadu velmi šikovných a kvalitních pomocníků, kteří nám s přípravou jídel pomohou. Tím nám šetří čas a vykonají za nás práci, která je díky nim uděláme rychle a kvalitně, tak jak si přejeme.

S čím nám drobné spotřebiče, které jsou většinou multifunkční, mohou pomoci? Například s hnětením těsta. Pryč jsou doby, kdy jsme odkázáni jen na vařečku a fyzickou sílu. Udělat pořádné těsto, pěkně ho zpracovat, to dá pěknou práci. Nyní se ale nemusíme dřít, šikovný pomocník to za nás spolehlivě udělá.

mixér

A co třeba šlehání sněhu nebo sekání surovin? Mixování různých potravin, tření pomazánek do hladka. Výroba ledu a ledové tříště, šlehání krému, aby byl krásné nadýchaný… to jsou všechno věci, které nám pomáhají skvěle zvládat drobné spotřebiče, pomocníci v kuchyni.

A o tom chceme s vámi diskutovat, jak vám pomáhají a co nejčastěji využíváte?

  • Pro jaké pokrmy a jejich přípravu používáte například tyčové mixéry, sekáčky, mixéry, mlýnky?
  • S jakým dobrým domácím spotřebičem byste se nechtěla rozloučit a proč?
  • Máte nějaký oblíbený recept, se kterým se s námi můžete podělit, s jehož přípravou vám pomáhá drobný a šikovný spotřebič?
  • Jaké vlastnosti byste chtěla, aby domácí spotřebiče měly, s čím by vám ještě více mohly pomoci?

Napište nám o tom!

Také si nemůžete vynachválit praktické pomocníky v kuchyni, které nejen skvěle pracují, ale ušetří vám spoustu času?

Partnerem naší diskuse je novinka od německé značky Braun. Nová řada tyčových mixérů z řady Multiquick 7 má patentovanou technologii ovládání rychlosti, tzv. „Smart speed“, fungující na principu plynového pedálu. Čím více stisknete, tím větší rychlosti dosáhnete. Usnadní Vám práci v kuchyni, jednoduše „přidáváte plyn“ v reálném čase dle potřeby.

Podívejte se na krátké video, které vám názorně představí tohoto vychytaného pomocníka v kuchyni:

Tyčové mixéry z řady Multiquick 7, jaké jsou jejich přednosti a jaké můžete využít vychytané příslušenství, které vám skvěle pomůže s přípravou pokrmů? Vše najdete na stránkách www.braunhousehold.cz

Čtěte nás předchozí článek:

Napište nám po tento článek, zapojte se do diskuse! Máme pro vás připravené krásné dárky v podobě kuchařek, které věnuje www.bux.cz Knižní klub pěti z vás!

Sladké a veselé s Ivetou Iveta Fabešová

Kdo by se netěšil na stůl plný typického vánočního cukroví, vánočku s rozinkami a vůni vanilky! A ještě dort na první svátek vánoční, vášnivé čokoládové košíčky pro večerní chvíle ve dvou a horkou čokoládu po návratu z procházky po českých betlémech. S cukrářkou Ivetou budete připravovat vše v časovém sledu od prvního adventu, abyste se nedostali před Štědrým večerem do časové tísně. Zkuste také upéct něco nového – pannetonne, kávová zrna, makronky, máslové rohlíčky s krémem, a oslníte každou návštěvu.

Reklama