Nachlazení, virózy, rýma, kašel a bolest v krku, to jsou zdravotní problémy, které nyní provázejí podzimní dny. Možná se tento problém týká zrovna vás nebo někoho z vašeho okolí. Jak tyto problémy řešíte? Vsázíte na bylinky nebo jdete co nejdříve do lékárny a koupíte si přípravek, který vám může pomoci?

Naším dnešním tématem je bolest v krku.

  • Jak tento stav zvládáte?
  • Co vám funguje?
  • Trpíte na bolesti v krku?
  • Máte raději přípravky, které se kloktají nebo polykají?
  • Nebo volíte raději spreje? Tablety, které se rozpustí v ústech?
  • Začínáte s léčbou hned nebo čekáte, jak se bolest vyvine?

Napište nám o tom pod tento článek, odměníme tři z vás balíčkem s přípravkem Lyzodol

Partnerem našeho tématu je unikátní inovovaný přípravek Lyzodol vyrobený speciální technologií z bakteriálních kmenů, které se nejčastěji podílejí na vzniku zánětů horních cest dýchacích, vám umožní nemoci preventivně předejít, popřípadě vám zajistí lehký průběh nepříjemného onemocnění.Lyzodol

Lyzodol je potravinový doplněk ve formě speciálních tablet rychle rozpustných v ústech. Tento inovovaný přípravek obsahuje navíc novou bakteriální složku, která vytváří účinný léčivý koktejl  (lyzát) ze 4 vyselektovaných bakteriálních kmenů s prokázanými imunostimulačními vlastnostmi.  Více najdete na www.mbph.cz.

„Dnešní moderní technologie umožňují provádět kultivaci v jiných podmínkách s komplikovanějšími postupy, než tomu bylo na konci 80. let 20. století, kdy byl první preparát nesoucí podobné  složení vyvinut. Předchůdce nového Lyzodolu obsahoval lyzáty pouze ze tří komponent, inovace spočívá v lýze i poslední bakteriální složky, která má kruciální imunomodulační vliv na podporu lidského imunitního systému,“ říká majitel a kvalifikovaná osoba MB PHARMA s.r.o.  RNDr. Marek Moša, PhD.

Jak zvládáte bolest v krku? Zapojte se do naší diskuse pod tento článek a získejte dárek

Reklama