Odstraňování chloupků je dnes součástí osobní hygieny. Nechceme, aby na místech, jako je podpaží, třísla nebo nohy jsme byli chlupatí. Špatně oholené nebo přerostlé chloupky na těchto místech jsou společenským faux pas. Někdo řeší i nechtěné chloupky na obličeji, zejména „knírek“ mezi nosem a rty.

Když ale chloupky nechceme, musíme je neustále odstraňovat, což nás svým způsobem činí závislými na holení. Chloupek je součástí našeho těla, i když jej odstraníme mechanicky, velmi rychle začne zase růst.

Philips

Protože víme, že ženy jsou na růst chloupků a odstraňování ještě háklivější než muži (ti si většinou holí jen podpaží), rádi bychom s vámi na toto téma diskutovali. Zapojte se do diskuse a získejte dárek od redakce.

Na jaká témata s vámi chceme diskutovat?

  • Je pro vás odstraňování nechtěných chloupků pravidelnou činností?
  • Vadí vám, jak chloupky neustále dorůstají?
  • Jakým způsobem chloupky odstraňujete?
  • Odstraňujete si je samy nebo chodíte do specializovaných salonů?
  • Pokud si chloupky vytrháváte, vadí vám, že tato procedura bolí?
  • Jaké partie si holíte a jaké ne?
  • Jaký máte názor na odstraňování chloupků – vyšla byste do společnosti s neoholenýma nohama nebo podpažím?
  • Jak vnímáte odstraňování chloupků u mužů?
  • Chtěla byste, aby vám chloupky, které nechcete, vůbec nerostly?

Zapojte se do naší diskuse!

Partnerem naší diskuse je systém Lumea od značky Philips, který funguje právě na bázi intenzivního pulzního světla (IPL) a zabraňuje chloupkům v růstu.

PhilipsPo loňském velmi úspěšném představení přelomového systému odstranění chloupků Philips Lumea s technologií intenzivního pulzního světla (IPL) – psali jsme v tomto článku – Zabraňte dorůstání chloupků a radujte se z hladké pokožky každý den… přišla společnost Philips letos na jaře se třemi novými modely. Ty jemnými, pravidelnými impulzy světla efektivně předchází opětovnému výskytu chloupků, a udržují tak pokožku sametově hladkou každý den. K dispozici jsou dvě nové bezšňůrové varianty – Lumea Precision Plus SC2008 s přesným nástavcem pro aplikaci na obličeji, Lumea SC2004 a nově i model síťový Lumea SC1991. Více ZDE.

Redakce odmění tři z vás, kdo se do diskuse zapojí, balíčkem kosmetiky Rexona. Těšíme se na vaši diskusi a názory.

Čtěte naše články:

Reklama