Milé čtenářky, ve spolupráci s firmou Henkel pro vás připravujeme seriál článků na téma Škola praní.

Praní prádla patří mezi běžné domácí práce, které zvládáme celkem s přehledem. Většina z nás se asi již dávno rozhodla, jestli bude prát v pracím gelu, prášku či zkusí nové gelové kapsle. Všechny dobře víme, že ještě před praním je potřeba roztřídit prádlo na bílé a barevné. Stejně tak je nám jasné, že na mohérový svetr nebo hedvábnou bílou blůzičku je lepší použít některý ze speciálních pracích prostředků.

PersilJe mnoho věcí, které se s praním spojují, ať už je to výběr pracích přípravků, jejich složení, dávkování pracích přípravků, ale i cena, kterou zaplatíme za prací dávku. Dozvíte se i to, jak odstranit skvrny, jaké jsou benefity jednotlivých pracích prostředků – prášku, gelu, tablet a gelových kapslí. Jak je to vlastně s dávkováním? Víte, kolik pracího prostředku je třeba skutečně použít, nebo dávkujete jen tak „od oka“?

Zapojte se do naší diskuse!

Zajímá nás, jak k praní přistupujete vy, zda z toho neděláte vědu, nebo naopak si dáte práci s tím, že sledujete etikety, používáte různé druhy pracích prostředků a různé typy prádla, co říkáte na cenu prášku, zda si umíte spočítat cenu prací dávky a zda reagujete na různé akční nabídky, které sice vypadají akčně, ale po přepočítání ceny to zas tak výhodné není. Protože i praní je „věda“, zaměříme se na moderní trendy v praní – což je snižování teploty vody při praní, a zeptáme se odborníka, aby nám tyto věci vysvětlil, jak fungují.

Rádi bychom v začátku tohoto seriálu spustili diskusi na tato témata – co vás zajímá a jak k praní přistupujete. Chceme diskutovat na témata:

  • Jaké prostředky pro praní používáte?
  • Jak dávkujete prací prostředky?
  • Zajímá vás cena prací dávky? Počítáte ji?
  • Nakupujete prací prostředky v akcích?Persil
  • Perete v univerzálním pracím prostředku, nebo kupujete speciální prostředky?
  • V jakých teplotách perete?
  • Vyzkoušela jste prací prostředek a praní při 20 °C?
  • Co máte raději: prášek, tablety, gely? Kapsle?
  • Co děláte proto, aby vaše prádlo bylo dobře vyprané a jeho barvy byly zachovány co nejdéle?

Jako odměnu pro pět diskutujících máme připravené balíčky s přípravkem Persil Expert Duo-Caps Freshness by Silan Color. Těšíme se na vaše zkušenosti.

Čtěte naše články:

Reklama