Každá domácnost, kde žijeme, vaříme, spíme, koupeme se, má určitou vzdušnou vlhkost. Určitě jste se doma setkali s plísněmi, které díky vzdušné vlhkosti vznikají.

Vlhkost v místnostech způsobuje řadu nepříjemných věcí. Vlhkost je cítit ve vzduchu, zařízení domácnosti je při doteku „zavlhlé“, vlhkost se sráží a zabydluje ve zdech, v nevětraných místnostech, na oknech, v koutech zdí, na dlaždicích, ve spárách dlaždic, v bytových textiliích i v takových prostorech jako je lednička nebo odpadkový koš… Tam všude může vzniknout plíseň a jak se potvrzuje, daří se jí dobře. Protože má díky nadměrné vlhkosti ideální podmínky pro růst a šíření.

Savo

Co s plísněmi? S plísněmi úspěšně či neúspěšně bojujeme, někdy je to ale na delší dobu. Abychom se jí zbavili, musíme dodržet několik postupů, aby naše snaha byla efektivní a měla výsledky.

Jak ale na to? O tom s vámi chceme diskutovat. Zajímá nás, jaké máte zkušenosti, jak se vám boj s vlhkostí a plísněmi daří, nebo naopak s čím se věčně trápíte.

Chceme diskutovat na téma:

  • Tvoří se vám v domácnosti plísně?
  • V jakých místech nejčastěji?
  • Jak s ní bojujete?
  • Je váš boj úspěšný? Pokud ano, napište nám, jak jste problém vyřešila.
  • Pokud ne, napište nám, co vás trápí a co jste již vyzkoušela
  • Nadměrná vzdušná vlhkost vytváří příznivé podmínky pro výskyt roztočů a plísní a zvyšuje riziko vzniku alergií. Týká se tento problém i vás?
  • Co byste poradila ostatním, kteří mají stejné problémy s plísní?
  • Znáte přípravky Savo a jako s nimi v boji proti plísním máte zkušenosti?

Partnerem naší diskuse je Savo Proti plísním

Ideálním prostředkem na ošetření problémových míst je Savo Proti plísním. Účinně odstraňuje nejen plísně, řasy a kvasinky, ale dané místo i vybělí. Na problematické spáry mezi dlaždicemi v koupelně výborně poslouží jemně parfemované Savo Proti plísním Koupelna.

Účinek je okamžitý a viditelný okem. Plíseň před aplikací přípravku neodstraňujte mechanicky, mohlo by dojít k rozptýlení nebezpečných výtrusů. Přípravek nastříkejte na plíseň a nechte cca 20 min působit, poté opláchněte a odvětrejte.

Savo Proti plísním je k dostání v lahvi s praktickým rozprašovačem. Ten zajišťuje velmi snadnou manipulaci a likviduje plíseň i na těžko dostupných místech. Více informací najdete na www.savo.euPoužívejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Těšíme se na vaše zkušenosti, za vaše diskusní příspěvky máme pro vás připravené 3 balíčky s produkty Savo, které vám pomohou s bojem proti plísním a s úklidem domácnosti.

Reklama