Rodina

Zapf Creation Show na veletrhu PRODÍTĚ

Tento víkend (7. – 10.3. 2013) se v Brně uskuteční další ročník oblíbeného veletrhu PRODÍTĚ. Přijďte si prohlédnout nejžhavější novinky, které pro Vás a Vaše děti nachystali přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu.

Nedílnou součástí veletrhu je i atraktivní doprovodný program plný zajímavých aktivit a zábavných soutěží o hodnotné ceny. Tak jako každoročně pro Vás doprovodný program připravuje společnost EfektMediA spol. s r.o., letos ve spolupráci se společností Zapf Creation, která do soutěží poskytla spoustu krásných hraček. S vybranými hračkami si děti budou moci pohrát také v dětském koutku.

ZapfV rámci Zapf Creation Show Vám představíme panenky - miminka oblíbených značek BABY born®, CHOU CHOU, Baby Annabell® včetně příslušenství k nim. Připravena bude také atraktivní výstavka oblíbených barevných panenek Lalaloopsy s očima ve tvaru knoflíků. Těšit se můžete i na panenky pro větší holčičky Bratz, Moxie Girlz a čarodějky Bratzillaz, které budou provázet nedělní Čarodějádu. Na nedělní Čarodějádu nezapomeňte přijít v čarodějnické masce – budou se vyhlašovat nejkrásnější čarodějnické masky! Nejzajímavější masky vyhrají některou z panenek Bratzillaz!

Od pátku do neděle bude pro děti připravena „Autopůjčovna“ pro nejmenší, kde si děti budou moci zajezdit v krásném autíčku Little Tikes Cozy Coupe. Hned vedle autopůjčovny si budete moci vyzkoušet velké produkty na zahradu známé značky Little Tikes – domeček pro nejmenší, skluzavku a kuchyňku.

V sobotu 9.3. se děti mohou těšit na vystoupení Dády Patrasové, které začíná v 15.30. Před vystoupením od 15 hodin proběhne autogramiády Dády.

Více se dozvíte přímo na veletrhu PRODÍTĚ ve dnech 7. až 10. března na brněnském výstavišti nebo na internetových stránkách www.bvv.cz

   
06.03.2013 - Děti - autor: (red)

Komentáře:

  1. [2] Trefa [*]

    Trefa:do Brna je to moc daleko.

    superkarma: 0 06.03.2013, 12:37:02
  2. [1] lidicka [*]

    Na výstavu Vše pro dítě se s dcerou chystáme, vidím, jestli tam bude něco zajímavého.Sml80

    superkarma: 0 06.03.2013, 05:42:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme