Bulvár

Zapékaný celer se sýrem

Přišla na chat jako jedna z mála hvězd v předstihu. Nemohla najít místo na parkování, a tak měla celou dobu strach, že jí odtáhnou auto. Byla příjemná a veselá, dala si rychle kafe a už se chtěla vrhnout na otázky, které jste jí posílali od pondělí.
Řekla nám, že zásadně už rok nečte bulvární tisk, že kvůli kampaním v bulvárních plátcích měl její tatínek vážné zdravotní problémy a že si už zvykla na to, že si noviny napíší, co chtějí, a nemá smysl proti tomu nijak bojovat. Prostě to už nečte a pak se nemusí rozčilovat. Otázkám, které se odkazovaly na informace z bulvárního tisku se smála a na dotaz, jestli kamarádí s Annou K., odpověděla, že s ní kamarádila a zase klidně kamarádit může.
Dostala také hodně otázek, týkajících se jejího nesporného půvabu, přičemž asi zklamala všechny ctitele dekorativní kosmetiky, protože se prý v normálním životě vůbec nelíčí (opravdu nebyla nalíčená), protože ji to nebaví a ani to nepotřebuje (opravdu to nepotřebuje, vypadá skvěle). Jako nejlepší recept na tloušťku radí vysokou postavu, kde se nějaké to kilčo navíc ztratí, což jsme jí sice odsouhlasily, ale s naší celoredakční „psí vejškou“ nás to nijak nepovzbudilo.
Mahulena hodně cestuje, projela prý už celý svět, chvíli bydlela na Kostarice, chvíli na Kypru, který miluje, a na Silvestra se chystá do Thajska. Ze světa si přivezla lásku k řecké a latinskoamerické hudbě a příjemné zjištění, že „český holky jsou nejkrásnější na světě“.
Co ráda čte, v čem hraje, jaké má ráda muže a jestli je zamilovaná – to všechno se můžete dozvědět v kompletním rozhovoru zde.
   
16.11.2000 - Společnost - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml58Sml58

  superkarma: 0 21.09.2012, 21:57:55
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Hmm, tak já mám taky psí vejšku, takže se neztratí fakt nic.

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:35:52
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Dobře dělá, já bulvár taky nemusím.

  superkarma: 0 05.12.2003, 12:57:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme