Naši politici mají nového koníčka. Vyměňují své staré, ošklivé a „ojeté“ manželky za mladé, krásné a často těhotné milenky. V poslední době s tím začal Topolánek, který přiznal poměr s političkou Lucií Talmanovou. No přiznal, na Talmanové to bylo už docela vidět. Nedávno se jim narodil syn Nicolas, doufejme, že se nám moc nepotatí.

 

Další těžký kalibr - Paroubek. Ten vyměnil svou dlouholetou manželku, se kterou se už rozvádí. Našeho politika totiž uchvátila mladá a krásná blondýnka s těžkým dětstvím Petra Kováčová, ale čím proboha uchvátil on ji? Opravdu svým mozkem? Pravděpodobněji svým tučným bankovním účtem. Nic jiného na něm totiž k pomilování podle mě není.

 

Jistě si také z historie pamatujete na Klausovu předprezidentskou aférku s křehkou blondýnkou Klárou Lohniskou (blondýnky jsou trvale v kurzu). Tato dívka o svém mnohem starším příteli tvrdila, že je to génius. Seznámili se v letadle, kde pracovala jako letuška. A co na Livia? Václavovi tato aférka manželství nerozbila. Nynější první dáma se zachovala naprosto taktně a pro politický úspěch svého nevěrného muže nedělala žádné scény. A tak spolu žijí dodnes…

 

A co takhle nečekané manželství Václava Havla a Dagmar Veškrnové? Na to si jistě vzpomínáte. Dáša chodila nemocného Vaška navštěvovat do nemocnice tak dlouho, až ho tím dostala k oltáři. Nu, žádný hřích se tu nestal. Václav byl už delší dobu vdovec, a tak měl čistý štít, ale i tak to vyvolalo mezi lidmi rozporuplné reakce. Olga byla velmi oblíbená a Dáša se svým pohvizdováním mnoha lidem zrovna nezavděčila...

Co říkáte na politické avantýry vy? Chtěla byste být milenkou nějakého politika? Jak na vás působí výše jmenované aférky? Máte k tomuto tématu taky co říct?

Reklama