Vánoční písničku z filmu Láska nebeská si přála posluchačka Ms.Lucy. Přání jí plním a posílám jí tenhle trošku erotický song v podání Billy Macka...

Zaposluchjte se do písničky pro Ms-Lucy, určitě vás chytne!


Moje nejoblíbenější vánoční písnička je „Christmas is all around“ z filmu „Láska nebeská“.
Tuhle písničku mám ráda hlavně kvůli tomu, že je taková chytlavá, takže když ji slyšim, tak si jí musím zpívat :-)

Jinak když si tuhle písničku pustím, tak se mi vybaví hezké chvíle s rodinou a začnu se těšim na Vánoce, protože na Lásku nebeskou koukáme pravidelně celá rodina pohromadě o vánočních svátcích. Tohle je totiž jediný film, který se líbí všem členům rodiny (od tatínka přes babičku až po tetu), takže se na něj všichni společně těšíme. Tahle naše tradice začala už asi před 6 lety, kdy jsme na Lásku nebeskou narazili náhodou v televizi a od té doby tento hezký zvyk s radostí dodržujeme:-) Není nic hezčího než když se sejdeme celá rodina, společně koukáme na náš oblíbený film a při tom mlsáme cukroví.

Při téhle písničce na mě dýchne vánoční atmosféra, a navíc se mi tahle písnička asi nikdy (i jako tenhle film) nepřestane líbit. Bez tohoto filmu si už ani nedokážu představit ty pravé kouzelné Vánoce!

Ms.Luccy

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4.12.2012: Předvánoční rádio ŽENA-IN.cz

  • Jakou písničku posloucháte v tomto předvánočním čase?

Své odkazy na písničky na YouTUBE (pouze na tomto serveru, jiná videa uveřejňovat kvůli administraci není možné) posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 4.12.2012 do 14.00 hodin. Posílejte odkaz pouze na jednu písničku (případně v několika verzích) a k němu i krátké vyprávění, proč jste vybraly právě tento song.

Jednu z přispěvatelek odměním vlasovou kosmetikou GARNIER FRUCTIS REGENERACE A LESK.

garnier

Reklama