Zdraví

Zanechte stopu! Osmý ročník AVON POCHODU startuje


Pojďte společně s Monikou Absolonovou na AVON POCHOD proti rakovině prsu. V pořadí již osmý ročník odstartuje v sobotu 14. června 2008 v pravé poledne z dolní části Václavského náměstí v Praze. Zapojením do pochodu všichni účastníci podporují aktivity boje proti rakovině prsu a současně dávají najevo sympatie ženám, které s nemocí bojují. Pro účastníky pochodu je připraven kulturní program na startu a také v cíli, který bude v areálu O2 Žlutých lázní v Podolí.

Po zakoupení trička nebo kšiltovky v ceně 300 Kč se můžete zúčastnit AVON POCHODU a zároveň přispět na konto Avon proti rakovině prsu. Trička a kšiltovky, ale i další symboly boje proti rakovině prsu, je možné zakoupit od dubna u každé Avon Lady a Avon Gentlemana a na  www.zdravaprsa.cz.

 

“Celý pochod jsem poprvé absolvovala právě až vloni, předtím jsem vždycky musela hned odjet na další vystoupení. Byl to pro mě úžasný zážitek. Když vidíte několik tisíc lidí a všichni mají na sobě něco růžového, uvědomíte si, že síla je v té jednotě. Možná to zní pateticky, ale na mě to velmi zapůsobilo, a tak si i letos termín pochodu v divadle vyhrazuji. Nejsilnějším zážitkem pro mne byly dračí lodě, na nichž přijely ženy, které v boji s rakovinou zvítězily, a posílaly po vodě okvětní lístky za ty, které svůj boj prohrály. V tu chvíli jsem měla tak stažený krk, že jsem sotva mohla zpívat. Uvědomila jsem si, že přesně tohle má smysl,“ říká k účasti na loňském pochodu patronka projektu Avon proti rakovině prsu, zpěvačka Monika Absolonová, a srdečně zve všechny na ten letošní.

Svým vystoupením na AVON POCHODU podpoří projekt také řada zpěváků a hudebních skupin.  Diváci se mohou těšit například na exhibiční plavbu dračích lodí i křest nového symbolu.

 

V loňském roce se AVON POCHODU proti rakovině prsu zúčastnilo více než 6 500 lidí a organizátoři akce předali k loňským oslavám 10. výročí aktivit boje proti rakovině prsu mimořádnou částku - rekordních 10 000 000 Kč. Finanční prostředky získala například organizace Mamma Help na provoz Avon Linky proti rakovině prsu, Aliance českých organizací a žen s rakovinou prsu nebo Asociace mamodiagnostiků na osvětové a preventivní projekty a odborné programy.

 

   
19.05.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Vivian [*]

  Dása: s tímhle jsi tedy šlápla trošku vedle, milá Dáso To je k-o-m-e-r-č-n-í článek, kapíš?

  superkarma: 0 19.05.2008, 16:10:36
 2. avatar
  [4] Lilinka [*]

  ifulinkaa: Tak přece se taková monstrakce nebude pořádat na vesnici, ne?

  superkarma: 0 19.05.2008, 15:59:17
 3. avatar
  [2] ifulinkaa [*]

  a jo Praha ,skvělé místo pro Moraváky z malých měst...

  superkarma: 0 19.05.2008, 14:42:19
 4. avatar
  [1] Dása [*]

  opisovat umíme všichni
  http://www.trendybydleni.cz/t.py?t=2&i=1493

  superkarma: 0 19.05.2008, 13:14:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme