Tento příspěvek nijak nesouvisí s dnešním tématem, ale myslím, že k němu budete i vy mít co říct. Právě mi na mobil dorazila zpráva od kamaráda. "Ženská nálada má úžasnou schopnost bezdůvodně se otočit o 180 stupňů během dvou vteřin." Umíte to taky? A myslíte, že mužská nálada to neumí?

Odpověděla bych mu, že jsem tím pádem jsem asi chlap. Ale ruku na srdce, ono to "moudro" má něco do sebe.

Povězte mi, co má největší vliv na vaši náladu a její případné změny, pokud tedy vynecháme výhry v loterii, živelné pohromy a další. Představte si situaci: Jste v práci. Prožíváte průměrný den. Nikdo vás neobtěžuje špatnými, ani nijak výrazně dobrými zprávama. Zprávy, které se dozvídáte jsou zkrátka jen zprávy. Neutrální. Stejně tak neutrální je vaše nálada. Co potřebujete k tomu, aby se během dvou vteřin vychýlila na jednu, nebo druhou stranu?

Mně se tohle povedlo díky youtube. Vstávala jsem s tím, že jsem si přečetla celkem dobrou zprávu, která mě potěšila. Den jsem začala s chutí a plná energie. A kliknutím na písničku, kterou jsem dosud ani neznala, se moje nálada přepólovala do té melancholické nálady. Taky vám občas stačí tak málo?

Připomínám, že téma na dnešek zní televize a já.

  • Máte ji vůbec?
  • Jaký vztah k ní máte?
  • Obešla byste se bez ní?
  • Na co koukáte nejčastěji?
  • Kolik času u televize trávíte?
  • A co na televizi říkají vaši mazlíčci?

Vaše příspěvky k tématu televize a já posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příběhy budeme v průběhu celého dneška zveřejňovat a samozřejmě na konci dne také vybereme jednu z pisatelek, kterou odměníme. Tentokrát můžete získat hydratační krém na nohy s granátovým jablkem a čokoládou od Avonu a ještě jednu čokoládu do žaludku od Orionu.

Reklama