Každé téma má svůj vymezený čas. I to dnešní, nostalgicky naladěné. Dalo by se říct, že půdy patřily k našemu dětství. Jsou plné vzpomínek na prázdniny, babičky a dědečky a krásné věci, které nám po nich zůstaly, možná dnes zdobí naše byty.

Musím říct, že dnešní téma, které mi přinesl sen, bylo tak trochu sázkou do loterie. „Nebude se jim zdát divné, ponuré a budou k němu mít co říct?“ Ptala jsem se sama sebe. A teď už mám od vás odpověď v podobě nádherných příspěvků, které jsou mi největší odměnou.

Moc vám všem děkuji

Ale teď už je na čase uzavřít nejen půdy, ale i dnešní téma a odměnit příspěvek. Vlastně, dnes jsem se rozhodla, že budu štědrá a odměním rovnou dva.

Na dárečky se můžou těšit tyto autorky, v jejichž vzpomínkách hrají hlavní role dědové:

  • Čtenářka s nickem Lenazlubiny dostane za svůj příspěvek o svém dědečkovi a sáňkách rohačkách - Intimní kosmetiku značky Chilli (nebojte, s pálivými papričkami nemá nic společného)
  • druhý dárek - dva stylingové přípravky na vlasy značky Lybar poputuje na adresu čtenářky s nickem Janulaostrava za vtipný příspěvek o dědovi, kterému se vrátili prodaní holubi.

Blahopřeji

Všem ostatním přispěvatelkám bych chtěla připomenout, že nemusí být smutné, pokud nedostaly žádný dárek.

Každý den je nějaké téma, na které mohou napsat a získat šanci.

Co takhle zítra na téma Kabelka? Třeba právě vy budete mít štěstí na kabelku - psaníčko od Jakuba.

Mějte se krásně a v pátek se na vás opět těším s tématem Trapasy. Zkuste zapátrat v paměti, a nezapomeňte mi o nějakém napsat.

Naši adresu už určitě znáte: redakce@zena-in.cz

Reklama