Vztahy

Zamilovat se...

kalich

V neděli 1. listopadu 2009 uplynulo přesně 10 let od premiéry muzikálu Janka Ledeckého Hamlet, která otevřela novou pražskou scénu, Divadlo Kalich v Jungmannově ulici.

Divadlo Kalich oslavilo své 10. narozeniny premiérou hry Zamilovat se... s Janou Paulovu a Pavlem Zedníčkem v jediných čtyřech rolích. Nové představení není svým tématem prvoplánová komedie, ale je v něm obrovské množství humoru pramenícího z prosté lidské snahy o výsadu šíleně se zamilovat i v „seriózním“ věku. Navíc oba herečtí protagonisté se představují ve dvojrolích milenců i manželů, což znovu s humorem potvrzuje starou známou pravdu, že člověk stále hledá a potkává ty samé typy svých protějšků. Vyhledávaná komediální dvojice se poprvé setkala s předním představitelem generace mladých divadelníků, režisérem a dramatikem Jakubem Nvotou.

kalich

Komedie Zamilovat se... je volnou adaptací jednoaktovky Still Life Noëla Cowarda, která anglickému autorovi posloužila také coby podklad pro scénář filmu Brief Encounter. Slavný remake tohoto snímku je u nás známý pod názvem Zamilovat se, hlavní role v něm ztvárnili Meryl Streep a Robert DeNiro.

Divadlo Kalich odehrálo za 10 let svého působení na naší kulturní scéně 2 500 představení, v prvních měsících příštího roku přivítá svého už miliontého diváka. Dosud uvedlo 9 původních českých muzikálů a 14 činoherních titulů, v neděli 1. 11. 2009 premiérované Zamilovat se... bylo tedy jeho 15. činohrou.

kalich

Vše o skvělé divadelní komedii Zamilovat se... i o divadle Kalich najdete na stránkách www.kalich.cz

Hra Zamilovat se... přidává představení!

Bezprostředně po veleúspěšné premiéře nové hry Jany Paulové a Pavla Zedníčka Zamilovat se..., kterou Divadlo Kalich oslavilo své 10. narozeniny, přichází divadlo Kalich s dobrou zprávou: Pro velký zájem o tuto atraktivní novinku v repertoáru přidává jedno představení navrch. Jana Paulová s Pavlem Zedníčkem ho odehrají 24. 11. (další řádný termín je pak 4. 12.). Vstupenky jsou již v prodeji.

   
13.11.2009 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Kristulka [*]

  To musí být skvělá podívaná. Sml59Dort je nádherný.

  superkarma: 0 11.12.2009, 09:45:15
 2. [3] Anai [*]

  Taky bych měla víc chodit, zvláště teď, když už bohužel sama skoro nehraju... Kalich mám vedle práce, ještě blíž divadlo Komedie... ale nestíhám nějak, max. jdu s kamarádkou, která mi nabídne, že jí třeba vypadl manžel, ale i tyhle nabídky odmítám, přece jen 1,5 úvazku mě dost vyčerpává a tak se přiznám, že doma u TV relaxuju nejlíp. Navíc přítel má náročnou práci a tak půl roku z roku do divadla nemůže... hlavně mě nebaví vracet se pozdě večer domů, přiznám se.

  superkarma: 0 26.11.2009, 08:17:11
 3. [2] Leidy [*]

  Jana s Pavlem to je dobrá kombinace oni nikdy nezklamou  Sml59

  superkarma: 0 15.11.2009, 11:01:37
 4. [1] FAXÍK [*]

  divadlo mám ráda a pokud mohu, tak do divadla jdu Sml67

  superkarma: 0 14.11.2009, 22:00:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme