Milá redakce,

věkový rozdíl ať už malý či velký není vůbec problém. Můžu to říct, protože to znám.

Já osobně mám přítele staršího jen o dva roky a náš vztah je ideální, ale někdy sama cítím, že by mi nevadilo, kdyby byl o něco starší. Ale jinak je náš vztah dobrý.

S velkým věkovým rozdílem se setkávám denně u svých rodičů. Taťka je o dvacet let starší než mamka a vůbec jim to nevadí ani nevadilo.

Když se mamka s taťkou seznámila, byl to ženatý chlap, který za ní chodil a nadbíhal jí. Mamce v té době bylo dvacet let a taťkovi čtyřicet.

Když se taťka rozvedl, pak spolu začali chodit. V maminčiných 22 letech byla svatba, a když si teď představím, že taťkovi bylo 42 let a měl už dvě děti z dřívějšího manželství, tak já osobně bych do toho asi nešla. Mamka ale byla zamilovaná a vzali se.

Od té doby uplynulo 30 let a manželství rodičů stále trvá a jsou spokojeni. Nemůžu říct, že by se nehádali, to ne, ale to je normální v každém vztahu a na rozdílu věku nezaleží.

Takže věkový rozdíl je problémem, jen pokud se s ním neumí vyrovnat ti, kterých se to týká.

tory


Milá tory,
také si myslím, že pokud je člověk ve vztahu šťastný, měl by si jej užívat a nedat na názory okolí! Pozdravujte rodiče a přeji vám všem hodně partnerského štěstí do budoucna.  

Reklama