Vztahy

Zamilovanost věkové rozdíly neřeší

Milá redakce,

věkový rozdíl ať už malý či velký není vůbec problém. Můžu to říct, protože to znám.

Já osobně mám přítele staršího jen o dva roky a náš vztah je ideální, ale někdy sama cítím, že by mi nevadilo, kdyby byl o něco starší. Ale jinak je náš vztah dobrý.

S velkým věkovým rozdílem se setkávám denně u svých rodičů. Taťka je o dvacet let starší než mamka a vůbec jim to nevadí ani nevadilo.

Když se mamka s taťkou seznámila, byl to ženatý chlap, který za ní chodil a nadbíhal jí. Mamce v té době bylo dvacet let a taťkovi čtyřicet.

Když se taťka rozvedl, pak spolu začali chodit. V maminčiných 22 letech byla svatba, a když si teď představím, že taťkovi bylo 42 let a měl už dvě děti z dřívějšího manželství, tak já osobně bych do toho asi nešla. Mamka ale byla zamilovaná a vzali se.

Od té doby uplynulo 30 let a manželství rodičů stále trvá a jsou spokojeni. Nemůžu říct, že by se nehádali, to ne, ale to je normální v každém vztahu a na rozdílu věku nezaleží.

Takže věkový rozdíl je problémem, jen pokud se s ním neumí vyrovnat ti, kterých se to týká.

tory


Milá tory,
také si myslím, že pokud je člověk ve vztahu šťastný, měl by si jej užívat a nedat na názory okolí! Pozdravujte rodiče a přeji vám všem hodně partnerského štěstí do budoucna.  

   
15.12.2005 - Láska a vztahy - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

  1. avatar
    [2] peguša [*]

    Tory, máš naprostou pravdu. Naši byli od sebe 19 let a kdyby taťka před pěti lety neumřel, byli by spolu pořád. Takhle "stihli" jen 36 let. Taťkův brácha má ženu mladší o jedenadvacet let a klape jim to taky. Už 42 let. Já mám muže staršího o deset let a naprosto nám to vyhovuje. Jsme spolu skoro dvacet let. Mám ale kámošku a ta má pertnera o 6 let mladšího. Jsou spolu skoro třicet let. Takže o věku vztah dvou lidí opravdu není. Když jsou ti dva naladěni na stejnou vlnu, tak to zkrátka klape, ať je jim kolik chce. nadarmo se něříká že: "Láska kvete v každém věku".

    superkarma: 0 15.12.2005, 12:54:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme