Osobně si myslím, že o tom, jestli bude někdo nevěrný, rozhoduje spousta okolností.
Byla jsem vdaná. Vdala jsem se v 19 letech. Po roce mi došlo, že mě můj muž má jen jako majetek. Nehádali jsme se, choval se ke mně slušně, nikdy mi neublížil, ale taky mi nikdy neřekl, že mě miluje, nikdy mě nepohladil, pokud jsem si o to neřekla, a i o sex jsem musela žádat. Navenek jsme vypadali jako ideální pár, ale uvnitř to bylo jako v mrazáku.
To, co mi chybělo ,jsem nakonec hledala jinde. Nebylo to sice nic moc, ale částečně mě to uspokojovalo.
Po třinácti letech manželství jsem se zamilovala do kolegy v práci. Šíleně. Využíval mě jen pro sex, ale stále jsem si namlouvala, že se to změní a on mě začne milovat. Rozvedla jsem se. A můj milovaný mě po třech letech, kdy jsem mu byla naprosto věrná, opustil a vzal si mou sestru.

Měla jsem pocit, že pro mě život i láska přestaly existovat, chlapy jsem střídala jako ponožky, nikomu jsem věrná nebyla.
Po dalším roce jsem potkala svého nynějšího přítele. Je o dost mladší. Stará se o mě, pomáhá mi a projevuje mi lásku tak, jak jsem to ještě nezažila. Teď jsem konečně šťastná a na nevěru nepomýšlím. Nemám proč.
Milka


Milá Milko, děkujeme moc za příspěvek, je možná nadějí pro ty, které toho pravého teprve hledají. Přejeme Vám hodně štěstí a krásný nový rok!

Milé čtenářky magazínu Žena-in, napište nám o svém názoru na nevěru, zážitcích a zkušenostech. Nejlepší příspěvky předvánočně ocením zajímavými cenami! (Dámskou toaletní vodu od firmy Adidas  nebo např. pěnovým tužidlem na vlasy.)

Nevěra 
Je nevěra podraz?
Životní styl?
Neoodolala jste vášnivému sexu?
Žijete dvojím životem?
Partner žárlí a má důvod?
Nevěra je jen výměna tělesných pachů a nic víc?
Je nevěra a nevěra? V jaké se topíte?
Nic vám to neříká, jste světice? Čím to je? Jak to děláte?

Napište nám:
redakce@zena-in.czReklama