Malý nebo velký penis?

 

Na tohle téma pánové prohovoří  hodiny a vytahují  se, kdo z nich je obdařen méně či více. Jsou i tací, kteří si svou chloubu přeměřují  pravítkem nejlépe ve ztopořeném stavu. Na veřejných WC jsou naše drahé polovičky schopny pokukovat k vedlejšímu pisoáru a závidět kolegovi, že je lépe vybaven.

 

Ale jak k tomu přijde naše něžné pokolení. Opravdu je délka a šířka tak důležitá a  je skvělý jen ten, jehož penis dosahuje rozměrů minimálně 20 centimetrů?

 

 

Představte si, že jste krátce zamilovaná a s mužem vašeho srdce došlo konečně na sex...

 

 

 

Velikost S:

Dostat  ho do postele byl nadlidský úkol. Měla jste strach, jestli s vámi nechce jen kamarádit. Hlodala vás myšlenka, že může být na chlapy? Teď u vás sedí se svým mindrákem velikosti 5 cm a bojí se vás?  Ke styku nakonec dojde. Zjistíte, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo.

 

Velikost M:

Jste roztoužená a chystáte se do sebe přijmout jeho mužství. On vzdychá a tvrdí vám, že jste nejkrásnější, a vy si v duchu říkáte: “Kde je, kde ho má?“ No přeci ve vás. Vy ho necítíte. Po chvíli se vám začne věnovat jinak. Laská vás úplně všude, jste uspokojená jiným způsobem než rozměry jeho mužství.

 

Velikost L:

Vnikne do vás a vy máte pocit, že se znáte už dlouho? Není to sice žádný obr, ale cítíte, jak jste stále více vzrušená. Než se vzpamatujete, máte nohy na jeho ramenou. Vyzkoušíte několik poloh a nechcete, aby skončil.

 

Velikost XL:

Při průniku cítíte bolest a po tvrdším přiražení máte pocit, že vám vyleze hlavou? Tohle všechno se dá vydržet, pokud váš miláček vše pochopí a začne se vám věnovat něžněji. Ve vás zůstane krásná vzpomínka na první milování, a pak už jen zdokonalujete a pilujete techniku.

  

Velikost XXL:

Pokud si váš nadsamec myslí, že 25 cm délky penisu je pro vás to nejlepší, a vy máte pocit, že vás rozpáral, zamyslete se nad vaším intimním životem do budoucna. Je ta velikost opravdu pro vás?

 

Tak teď opravdu nevím, co je pro nás pro ženy důležité? Jsme prý věčně nespokojené. 

Záleží vám na velikosti?

Reklama