Bulvár

Zaletět si do ZOO?

Prvotní nadšení, kdy děti řeknou konečné ahoj škole a vyrazí na letní prázdniny, trvá obvykle tak den či dva. Pak si většinou začínají stěžovat, že se nudí. V takových případech jistě každý rodič ocení několik nápadů na výlet, dětem doslova šitý na míru. Vybrali jsme pro vás tipy na nejrůznější atrakce v různých evropských městech, kam si můžete zaletět z Prahy přímou linkou se společností easyJet, předním nízkonákladovým dopravcem v Evropě: zoologické zahrady, cirkusy, loutková divadla, festivaly a nezapomeňte na přírodní a hlavně zábavní parky. To jsou vynikající místa, která často nabízejí řadu bezplatných a zajímavých aktivit, takže dokáží děti zaujmout na celý den. Na všechna níže uvedená místa se dostanete rychle, pohodlně a za dobrou cenu se společností easyJet. Rezervujte si letenky již teď na www.easyJet.com.

ZOO V DORTMUNDU

Návštěvníci Dortmundu jsou často překvapeni, že vestfálská metropole, jež se mimo jiné vyznačuje bohatstvím parků a zeleně, má zoologickou zahradu takového formátu. Dortmundská zoo je velice dobře uspořádána a návštěvníci zde najdou úchvatnou sbírku čítající přes 2 500 různých živočichů z celého světa. Zoo se specializuje na Jižní Ameriku, jednou z největších atrakcí je tzv. „Amazonský dům“, což je třípatrová stavba, která návštěvníka seznámí s tropickým světem jihoamerických deštných pralesů, od řeky až po horní patra stromů. Malé děti mohou zavítat do ohrady k domácím zvířatům, s nimiž si mohou hrát, a k dispozici je též dětské hřiště. Zoo tak nabízí spoustu skvělé zábavy pro celou rodinu.

easyJet lítá do Dortmundu přímou linkou z Prahy za cenu jednosměrné letenky od 599 Kč (včetně všech tax a poplatků).

 

MILÁN PRO DĚTI

Děti jistě velice ocení i některé z milánských atrakcí, například muzea, galerie nebo výstavy. Milán se ovšem může pochlubit i řadou rozmanitých rodinných atrakcí, od vodních parků s obrovskými tobogány, přes loutková divadla nebo herny pro velmi malé děti. Ty si za pěkného počasí mohou hrát i v některém z četných milánských parků – obzvláště vhodné pro děti jsou pak parky Porta Venezia a Via Palestro.

 

Gardaland

Tento populární zábavní park se rozkládá při jezeře Garda a se svou rozlohou 500 000 metrů čtverečních je jedním z největších v celé Itálii. Nabízí kolem 40 atrakcí pro všechny věkové skupiny, takže tu najdete horskou dráhu, bazén s delfíny, dinosauří ostrov, úžasné rychlodráhy a menší děti mohou zajít do říše pohádek – kde mimo jiné narazí na zpívající zvířátka.

 

Play Planet - Via Veglia 59, Milan

Je to skvělé místo pro mladší děti, které tu najdou spoustu atrakcí. Má měkké modulární hrací oblasti, míčová hřiště, zdi na lezení, prolézačky, překážkové dráhy, průlezy a podobně. Milánská Play Planet nabízí dětem bezpečné hraní a rodičům možnost si na chvíli oddychnout.

easyJet lítá do Milána přímou linkou z Prahy za cenu jednosměrné letenky od 729 Kč (včetně všech tax a poplatků).


Ehmmmm... kdybyste vyloženě nevěděly, co s těma dětma o prázdninách pořád dělat, tak je prostě posaďte do letadla a pošlete do Milána na tobogán nebo do Německa do ZOO. Ne? :-)

 

   
11.05.2007 - Společnost - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

  1. [2] Lindaa [*]

    inka35: A to jeste dekuj prírode, ze más jednoho syna, co my chudáci s 2 nebo dokonce 3 detma? Obávám se, ze se alespon jedno nase zlatícko bude muset unudit k smrti, aby ségra mohla na den navstívit Italský tobogán. Doprcit, nejsem chudák, ale taky nejsem tak bohatá, abych utrácela za ptákoviny. Takze sorry, ale evropský lunaparky se budou muset obejít bez nasich penez.

    superkarma: 0 11.05.2007, 15:32:31
  2. [1] inka35 [*]

    Proboha kdo by mě na to dal. Jak znám svého syna, tak by chtěl i nějaký suvenýr. Takže 2000 na jeden den-ani náhodou.

    superkarma: 0 11.05.2007, 15:26:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme