zakysMáte nepříjemný pocit těžkosti, vaše břicho vypadá jako balon? Trápí vás nadýmání, bolesti břicha, nepravidelné vyprazdňování, pálení žáhy? To jsou totiž základní znaky, kterými se vám vaše tělo snaží sdělit, že jste mu zapomněli dodat něco důležitého.

A tím jsou potraviny, které trávení usnadňují. Některé z těchto potravin, jako například jáhly nebo pohanka, však nemusí chutnat každému. A už vůbec ne dětem. Naštěstí i tady existuje nejen prospěšná, ale i chutná možnost. Například tradiční zákys od Madety.

Zákys je dobrým zdrojem vápníku, bílkovin, vitaminů C, E a E a probiotických kultur. Právě probiotické kultury příznivě působí na střevní mikroflóru, zlepšují stav střevní sliznice a tím upravují trávení. Harmonie v trávicím traktu významně přispívá k celkové obranyschopnosti organismu.

Pití zákysů přispívá k fyzické regeneraci, má vliv na stav pleti, pomáhá zlepšit náladu a dodává potřebnou energii. Jihočeský zákys je lehce stravitelný a zároveň výživný a chutný. Navíc si můžete si dopřát novou příchuť lesní ovoce.

Jihočeský zákys nyní najdete v praktickém balení se šroubovacím uzávěrem. A tak ho můžete přibalit dětem do batohu na svačinu.

Reklama