.

Zakuklená cestovatelka

Cestování

Zakuklená cestovatelka

Na jedné z dovolených pod stanem, kdy jsme takto cestovali po Čechách, jsem jako každý večer zalezla do spacáku a šla spát, po chvíli jsem se probudila s nepříjemným pocitem u pusy a myslela jsem, že žužlám tkaničku od spacáku, a proto je vlhká.

Když jsem „tkaničku" odsunula pryč asi třikrát, tak jsem rozsvítila baterku a zjistila, že to nebyla tkanička, ale housenka, která se mi snažila vlézt do pusy. Na konec stanu bylo daleko (nechtělo se mi ho odšněrovávat), a tak jsem vlezlou housenku dala do svítilny, která měla plochou baterii. A spala jsem dál. Ráno, když jsem otevřela svítilnu, chtěla jsem housenku pustit do přírody, ale ona se v noci zakuklila přímo na ploché baterii. Nechala jsem ji s baterkou u lesa jejímu osudu a doufám, že z ní byl ten nejenergičtější motýl v okolí. Jsem ráda, že nespím s otevřenou pusou.

Daniela71


Uf, tak z toho se mi zježila srst :). Děkujeme za poněkud drsný" příspěvek :). Představa, kde by se ta housenka mohla zakuklit... Brrrr :). Ale je to chvályhodná obětavost, nechat jí baterku :).

redakce@zena-in.cz

   
10.05.2007 - Zahraničí - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Věrulinka [*]

    obdivuji tě,mě se stalo před pár dny na zahrádce,přišla jsem do karavanu si odpočinout,luštím křížovku a najednou se podívám a na rameni mi lezla nějaká housenka,malá,ale jak já vyváděla Manža jí musel sundat ze mě,nemohla jsem na ní ani sáhnout

    superkarma: 0 10.05.2007, 13:19:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme