Bulvár

Zákony kabelky

Další příspěvek na téma Moje nejoblíbenější kabelka přišel od čtenářky s nickem terrinka. Děkujeme

Zákony kabelky :

Každá kabelka je dost velá na to, aby se do ní vešlo vše potřebné. Každá kabelka je moc malá na to, aby se do ní vešlo vše potřebné. Kabelka je zařízení sloužící k tvorbě a přenášení bordelu. Kabelka je místo s vlastním časoprostorem - věci do ní vložené mizí a objevují se nezávisle na vůli nositelky.

Příbuzenský poměr kabelky s Ponožkožroutem pračkovým není vyloučen, akorát Ponožkožrout v něm zmizelé věci málokdy vydá zpátky, což kabelka většinou činí. Většinou v situacích, kdy je to nejméně vhodné. Příkladem budiž upadlé dno když lezu z autobusu. Na schůdcích 334ky se tak včera krom předpokládatelné peněženky, klíčů, jeleního loje, zapalovače, pudru, cigaret... objevilo též asi 5 a pul staniolů, náplň do propisky, rozblemcaný BonPar, účtenky z doby, kdy jsem danou kabelku nevlastnila.

Nasraně jsem vyhřezlý obsah naházela zpátky do kabelky a odebrala jsem se zakoupit si novou. Tahle byla malá, černá. Vešlo se do ní vše, co vyplivla na chodník - viz. bod jedna. Nově zvolená je velká, s prostornou kapsou a několika satelitními kapsičkami zvenku. Vnitřek pohltil peněženku, klíče, telefon, venkovní kapsy pak kosmetiku, cigarety, jelení lůj - ten je nutno mít vždy po ruce.

Zajásala jsem, že mám konečně kabelku, která nemusí mít perfektně daný systém ukládání věcí, aby se dala zapnout. Jásot mi vydržel přesně do dnešního rána, kdy jsem si na cestu do práce vzala knížku, do práce jsem se rozhodla transportovat bonboniéry, kterýma mě podarovává pramáti a já je nejím a cestou jsem si koupila dva ovocné saláty. Zapnout prostě nešla.

Viz. bod číslo dvě. Pořídím si loďák. Protože - a to je bod číslo 4 - kabelek není nikdy málo. Kabelek není nikdy dost, ani moc a žádná není ta, kterou přesně chci.

Rada pro chlapy - nesnažte se pochopit, proč to tak je. Nesnažte se to měnit. Prostě je to tak. Když vaše drahá přitáhně něco, co pro vás vypadá úplně stejně, jako 6 exemplářů již odpočívajících ve vaší šatně, napočítejte do deseti a zkuste hluboké dýchání do břicha. Jemnou nuanci mezi černou kabelkou se zipem napravo a nalevo prostě nepochopíte. To je fakt. Koneckonců ona taky nekomentuje vaší sbírku porna staženého z internetu.

Pokud ano, vyhoďte jí kabelky a slečna nechť je následuje :-)

terrinka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Oni muži někdy ani nepoznají, že jste přišla od kadeřníka, natož aby rozlišili nuance mezi našimi kabelkami. Ale to je na nich roztomilé, ne?

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Všímá si váš muž vašich kabelek? Dokáže je rozlišit? Dal vám někdy kabelku jako dárek? Trefil se vám do vkusu? Dokážete mu říct, že zrovna tahle kabelka není podle vašeho gusta?Napište nám také nějaký „kabelkový“ příspěvek.

Budeme se na něj těšit na adrese redakce@zena-in.cz

 

   
23.08.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] wich [*]

  Některé ženské dokážou mít v kabelce fakt bordel Sml22

  superkarma: 0 23.08.2010, 16:59:13
 2. [4] EvaH [*]

  Výstižně napsané.........Sml59

  superkarma: 0 23.08.2010, 14:54:36
 3. avatar
  [3] hardy [*]

  Sml67fakt pěkné.

  Při čtení tohoto článku jsem si zavzpomínala, co se mi stalo, když mi bylo 17, tak jsem si koupila krásnou  kabelku a jako dáma jsem s ní kráčela přes Václavák do Vodičkovi ul. pro vyvolané fotografie, ale co čert nechtěl uprostřed Václaváku jsem zakopla a jak široká, tak dlouhá jsem se tam rozplácla a ač si nelibuju ve sprostých výrazech, tak jsem si pěkně ulevila   - " do prdele "  - do dnes to nemohu pochopit co jsem to před veřejností vykřikla. Protože to fakt bylo před veřejností, ono totiž aby toho nebylo málo, tak sukně mi vylétla až nad hlavu - kalhotky jsem měla   hezké / krajkové/. No a já jsem se snažila rychle vyskočit a posbírat ten " bordel " , / totiž vše co každá dívka nutně potřebuje mít v kabelce / a že toho nebylo málo. No , řeknu vám, že mi vůbec nebylo příjemné, když se okolo mne seběhli  "džentlmeni" a pomáhlai mi sbírat obsah té kabelky. Zaječela jsem  " d ě k u j ííí "  a honem jsem mazala  ač mě hrozně bolelo koleno /do té Vodičkovi ul.  a teprve až při vyzvedávání těch fotek jsem ucítila mokro až v botech, / né že bych se počů.../, ale jak mi tekla krev z obou kolen, tak jsem si je tam začala mudlat kapesníkem, který byl samozřejmě hned mokrý, - takže další trapas - maldý prodavač okamžitě starostlivě obešel pult a co prý semi stalo a snažil se mi kolena umýt a pak ještě přelepitSml23  no když trapas , tak pořádný , ale výsledek -   alespoň vyvolané fotky byly moc hezké .Sml30

  superkarma: 0 23.08.2010, 13:27:43
 4. [2] terrynka [*]

  jsem terrynka, ne terrinka ! :-)

  superkarma: 0 23.08.2010, 13:27:18
 5. [1] kaataa [*]

  Sml67 moc pekne

  superkarma: 0 23.08.2010, 12:29:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme