Zdraví

Základní informace o novince Bepanthen oční kapky

bepanthen1Pro koho jsou Bepanthen oční kapky určeny?

Oční kapky Bepanthen jsou určeny na suché, podrážděné nebo unavené oči, ve kterých můžete pociťovat sucho nebo řezání - oči se pak mohou rychle unavit a snižuje se ostrost vidění. Bepanthen oční kapky zvlhčují a zklidňují oči, stabilizují slzný film, chrání oči před vysycháním. Neobsahují konzervační látky, a tudíž jsou vhodné i pro nositele kontaktních čoček. Aplikují se přímo do oka s nasazenou kontaktní čočkou.

Díky praktickému balení po jednotlivých dávkách je možné mít Bepanthen oční kapky u sebe vždy, kdykoliv je potřebujete – v lékárničce, v dámské kabelce, v autě, v přihrádce stolu v zaměstnání či v batůžku na dovolené.

Prosím, anketu vyplňte ZDE

Jaké účinné látky obsahují Bepanthen oční kapky?

Oční kapky Bepanthen obsahují unikátní kombinaci účinných látek: zklidňující a regenerační vlastnosti dexpanthenolu jsou spojeny s účinkem kyseliny hyaluronové, která udržuje vlhkost. Kapky vytvářejí rovnoměrnou, průhlednou a stabilní ochrannou vrstvu na předním povrchu oka.

Kyselina hyaluronová je látka, kterou obsahují i přirozené slzy, proto Bepanthen oční kapky nemají nežádoucí účinky a nevzniká na ně přecitlivělost. Kyselina hyaluronová je látka, která na sebe váže velké množství vody, a proto očnímu povrchu po aplikaci zajišťuje dlouhodobé zvlhčení. Dexpanthenol snižuje pocit dyskomfortu a regeneruje i drobná poškození povrchu oka. Zvyšuje také zvlhčovací vlastnosti kyseliny hyaluronové. Tímto způsobem oční kapky Bepanthen zajišťují dlouhodobý zvlhčující efekt pro vaše oči.

bepanthen

Jak se Bepanthen oční kapky užívají?

Jedna nebo dvě kapky do obou očí několikrát denně dle potřeby. Oční kapky Bepanthen se pohodlně užívají a snižují nepříjemné pocity ihned po užití. Kapky se snadno rozprostírají po celém povrchu oka a nepříjemný pocit suchosti, pálení, svědění a podráždění se ihned značně zlepšuje. Zvlhčují oči bez zastření vidění a nevyvolávají pocit lepivosti. Kapky je možné aplikovat dlouhodobě.

Odtrhněte ampulku s jednou dávkou. Zkontrolujte, zda ampulka není poškozena. Abyste ji otevřeli, otočte uzávěr ampulky o 90 stupňů (neodtrhávejte). Mírně zakloňte hlavu, lehce odtáhněte spodní víčko oka a kápněte jednu kapku do spodního spojivkového vaku. Kapejte jednu nebo dvě kapky do každého oka několikrát denně. Pomalu zavřete oči, aby se tekutina rovnoměrně rozprostřela po povrchu oka.

Jak jsou Bepanthen oční kapky baleny? Je nutné je uchovávat v chladničce a jak dlouho je možné je používat?

Bepanthen oční kapky jsou baleny v praktických ampulkách v balení po 20 jednotlivých dávkách po 0,5 ml.  Ampulka s jednou dávkou kapek Bepanthen je určena k jednorázovému užití. Kapky neobsahují konzervanty, proto je nutné zbylou tekutinu spotřebovat nejpozději do 12 hodin po otevření. Bepanthen oční kapky není nutné uchovávat v chladničce – doporučená teplota uchovávání je 2 až 25 ˚C.

Kde je možné Bepanthen oční kapky zakoupit a jaká je jejich doporučená cena?

Bepanthen oční kapky jsou volně prodejné v lékárnách. Doporučená cena jednoho balení, které obsahuje 20 jednotlivých dávek, je 249 Kč.

Více informací o suchých a podrážděných očích naleznete také na www.bepanthen-kapky.cz

   
25.07.2013 - Oči - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] Žanik [*]

  Já jsem spokojená s kapkama od Ocuteinu- Sensitive, Nejsou tak drahé a když je nejvíc potřebuji, tak uleví :)

  superkarma: 0 12.02.2015, 11:18:46
 2. [6] libra [*]

  vyhrála jsem je :-)

  Jsou dobře balené, můžu mít pro jistotu 1 dávku v kabelce. Nosím čočky, do očí jsou příjemné. Ale ta cena je fakt velká oproti jiným.

  superkarma: 0 11.10.2013, 11:09:45
 3. avatar
  [5] arminka [*]

  Sml16 opravdu zatím nepotřebuji ...

  superkarma: 0 25.07.2013, 18:13:48
 4. avatar
  [4] capkova [*]

  NESNÁŠÍM KAPKY ...

  superkarma: 0 25.07.2013, 16:54:02
 5. avatar
  [3] sjuu [*]

  uff cena je teda desna, staci mi kapky do stovky

  superkarma: 0 25.07.2013, 14:33:10
 6. avatar
  [2] marde [*]

  Kapky nepotřebujiSml23

  superkarma: 0 25.07.2013, 12:21:36
 7. [1] lidicka [*]

  O kapkách Bepanthen je tady psáno den co den. A vždy se informace jen opakujíSml22

  superkarma: 0 25.07.2013, 07:47:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme