Muž na dálnici, to je noční můra čtenářky s nickem Tepito. Nemá pro ně příliš lichotivá slova: „Předjetý chlap nasadí výraz trotla, a kdyby měl své fáro schvátit, vydá se mě stíhat.“

Špatnou zkušenost s muži za volantem na dálnici má čtenářka Tepito...


Krásné pondělí bez mužů...
Na dnešní téma mě napřed nenapadlo žádné místo, kam bych muže nechtěla. Souhlasím se slovy babičky p. Rosůlkové z Takové normální rodinky: Pro mě jsou muži nepostradatelní..., když je třeba stěhovat kredenc.
Ale vážně-mužům bych zakázala řízení aut po dálnici. Nevím čím to, ale na dálnici ztrácí veškerý rozum, který je v přímé úměře se silou motoru jeho auta (čím větší výkon, tím menší mozková kapacita). Auto v dáli před sebou vnímá jak býk toreadorův rudý šátek-hrrr na něj. Neuklidní se, dokud ho nepředhoní. Nedej Bože, aby ho náhodou předjelo vozidlo slabší kubatůry nebo dokonce žena řidička. Mám malé nenápadné autíčko, které jezdí velice svižně a pravidelnou štreku po dálnici s prudčím stoupáním. Mockrát se mi stalo, že jsem měla tu drzost a do kopce předjela jiné auto, pokud za volantem sedí žena je vše v pohodě, ale jak je tam mužský, hned nasadí výraz trotla a kdyby měl své fáro zchvátit, tak se mě vydá stíhat. Bohužel na horizontu se sjíždí tříproudá silnice do dvou pruhů a málokterý bezmozek s nohou na podlaze si toho všimne. Zažívám tam dnes a denně dosti nebezpečné situace. Raději zvolňuji a uvolním místo, než abych riskova, že pro něčí ego ohrozím sebe a ostatní řidiče. Proto se přikláním k nové dopravní značce, která bude zakazovat vjezd „chlapům“ na dálnice:-).

Tepito

Pozn. red.: Příspěvek neprošel redakční korekturou.

Téma dne 29. 10. 2012: Vyhrazeno pro ženy

  • Kam byste chtěly, aby měli muži zakázaný přístup?

hbJsou místa, na kterých vám přítomnost cizích mužů vadí? Myslím tím veřejná místa, kde se muži běžně vyskytují a kde byste je raději nechtěla. Pokud ano, je toto téma ušité právě pro vás! Napište mi, kam byste mužům zamezila přístup a proč. Zda třeba na daném místě máte nějakou špatnou zkušenost s muži. Své příspěvky posílejte nejpozději 29. 10. 2012 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Jejich délka nechť je rovna či delší tomuto odstavci, tedy chcete-li mít šanci na získání pěkného knižního dárku, totiž lechtivého románu pro ženy od ženy o tom, jak to asi vidí chlap: Hot Boys autorky M. T. Mayar.

Reklama