Ovocné čaje patří mezi nejoblíbenější nápoje pro děti. Ať teplé nebo studené, jsou ideálním řešením pro ty z vás, které nechtějí, aby jejich děti pily slazené sycené nápoje (nebo alespoň ne tak často). Ovocné čaje přinášejí organismu také přírodní složky spolu s antioxidanty, které mají pozitivní vliv na zdraví.

jemčánek

Před nějakým časem jste měly možnost, zapojit se do testování čajů pro děti Jemčánek ZDE. Zajímá Vás, jak testování dopadlo? Které čaje dětem chutnají nejvíce? Jaké příchutě jsou pro děti ty NEJ?

Přečtěte si zkušenosti maminek!

Dobrý den,
děti hned od pohledu zaujaly atraktivní krabičky. Čaje je třeba vyluhovat delší dobu, ale krásně voní a chutnají. Dětem překvapivě nejvíc chutná jahoda s jogurtem, i když žádné podobné nepily. Ale i zbylé dva druhy jim chutnají.
Ivana Weissová

Dobrý den,
čaj podáváme naši čtyřleté dceři a je s ním nadmíru spokojená. Jelikož byla minulý týden nemocná, tak spotřeba čaje byla větší než obvykle. Nejvíce vyžaduje jahůdkový a pomerančový, přislazovali jsme medem. Sami jsme taky ochutnali a můžeme konstatovat, že jsou výborné.
Přeji hezký den
Jiří Ručka

Dobrý večer.
Poctivě jsme testovali čaje jemčánek. S našimi dětmi i dětmi známých a kamarádů. Vypili jsme úplně všechny. Myslím ale, že jsou trošku kyselé. Bylo třeba je trošku přisladit, což se dá i hnědým cukrem a nebo medem. Největší úspěch měl pomeranč a červený pomeranč. Ten chutnal i tatínkům. Také borůvkový je moc dobrý. jemčánekJahoda skončila na třetím místě. Čaje moc pěkně voní a správně vylouhované mají krásnou barvu. Pomerančový jsme zkoušeli i jako studený nápoj a také byl výborný. Poměr kvalita a cena jsou přiměřené. Děkujeme. Eva.

Dobrý den,
jsem mile překvapena novými druhy čajů pro děti. Mají velmi příjemné aroma, chuť a také se mi líbí obaly. Tak snad jen dodat, že by mohly přibýt příchutě např. gumoví medvídci, bonbonky nebo něco podobného, což bude pro děti jistě atraktivní.
Děkuji :-) Romana

Posílám své vyjádření k výhře (čaje Jemčánek)
První dojem udělalo balení a musím říct, že ten nejlepší - obrázky jsou moc milé.
Je vidět, že jsou určené pro děti, ale i v domácnosti dospělých jsme si přišli na své:
Z příchutí mě nejvíc překvapila jahodová s jogurtem - nikdy by mě nenapadlo koupit si čaj s jogurtovou příchutí. Kupovala jsem jen běžné ovocné. Ten jahodový s jogurtem mi chutnal. Druhé dva byly také dobré, ale jsou to známé chutě, ke kterým se vracím.

Děkuji za výhru. Doufám, že nebyla poslední :-)
kukátko

Dobrý den, testování už je skoro u konce. Malý vypil všechny čajíčky. Nejvíce mu asi chutnal borůvkový. Jinak jsou všechny moc dobré a příjemně voní.
Lucie Juráňová

Dobrý den, tak moje postřehy jsou tyto: jedničku by zasloužil čaj borůvkový, má výbornou chuť, barvu a složení, na druhé místo bych dala jahodu s jogurtem a až na třetí pomeranč. Jinak čaje JEMČÁNEK jsou super a určitě si je budeme kupovat. Moc Vás všechny pozdravujeme

Dobrý den,
děkuji za výhru, která se mi v tomto počasí opravdu hodila a mám z ní radost. Hned, jak čaje dorazily, udělali jsme si čaj a mile nás překvapil svou chutí. Později jsme ochutnali i ostatní. Všechny Jemčánky jsou chutné. Mně chutná nejvíc borůvkový, děda má raději jahodu s jogurtem. Pomeranč je také chutný. O víkendu dělám konvici 1 litr a dávám 2 sáčky čaje. Pijeme i studený. Opravdu jsou všechny tři příchutě dobré a určitě je budu kupovat.
Hezký den. Eliška

Dobrý den, na začátek bych moc chtěla poděkovat za možnost testovat tyto čaje. Jsou velice chutné a příchutě krásně sestavené, aby šly dohromady. Malé neteřince velice chutnaly, až jsem byla překvapená, nejvíce ten jahodový s jogurtem. Ještě jednou moc děkuji
Grösslová.

Více se o čajích Jemčánek dozvíte v těchto článcích

Další informace najdete na stránkách www.jemca.cz

Jemča je tradiční značka čajů pro dospělé. Určitě znáte proslulý Pigi čaj, který je na českém trhu k dostání již přes 40 let. Ve svém závodě v Jemnici vyrábí více než 50 druhů čajů – ovocné, bylinné, černé a zelené. Mezi tyto produkty patří například Pigi čaj, Lesní Plody, Šípek, kolekce ovocných, černých, zelených a bylinných čajů, Gastro, Klub čaj, řada čajů „Zlatý“. Nyní přichází na trh s novinkami pro děti – s ovocnými čaji Jemčánek, které jsou v současné době k dostání ve 3 příchutích a jsou určeny dětem.

jemčánek

Více na www.jemca.cz

 

Reklama