Charitativní akce McHappy Day je opět tu! Těšit se můžete na spoustu známých osobností!

Příznivci společnosti McDonald´s ze světa umění, sportu a showbyznysu se již tento čtvrtek 21. listopadu setkají v restauracích McDonald's, aby svou přítomností podpořili charitativní akci McHappy Day. Navštivte restaurace McDonald's i vy, potkejte se se svými hvězdami a podpořte dobrou věc!

Společnost McDonald´s organizuje tuto událost již tradičně po celém světě. Každý rok v tento den věnují všechny restaurace McDonald´s v České republice polovinu tržeb z prodeje hranolků a veškerý výtěžek z prodeje samolepek Pomocná ruka obecně prospěšné společnosti Ronald McDonald Charity. Tyto prostředky jsou určeny na financování ubytovacích kapacit pro dlouhodobě nemocné děti a jejich rodiny v areálu FN Motol v Praze. V budoucnu z nich bude financována výstavba ubytovacího zařízení Ronald McDonald House, který bude „Domovem mimo domov“ u FN Motol.

Praha

donaldsV Praze navštivte především restauraci McDonald´s na Václavském náměstí (Václavské náměstí 9 - spodní část) a ve Vodičkově ulice, kde se setkáte se známými osobnostmi mezi od 10.00 do 13.00 hod. Zajímáví hosté zavítají také do restaurace McDonald´s na Evropské ulici a na Spartě.

Kromě generálního ředitele společnosti McDonald´s ČR a SR Alexandra Schramma do restaurace McDonald´s na Václavské náměstí zavítá například oblíbený český herec Lukáš Vaculík i jeho herečtí kolegové Martin Zounar a Sandra Nováková, kteří jsou známí mimo jiné ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Chybět nebudou ani herečky a interpretky oblíbeného muzikálu Děti ráje Šárka Marková a Michaela Sejnová či František Pytloun, autor hudby k muzikálu Kapka medu pro Verunku. Pozvání přijal také legendární moderátor rádia Evropa 2 Martin Hrdinka. Sport budou reprezentovat především mladí nadějní sportovci zapojení do projektu  Olympijské naděje McDonald's, například mistr Evropy roku 2012 v kategorii do 23 let judista Lukáš Krpálek.

V restauraci McDonald's ve Vodičkově ulici se sejdou například oblíbení hereci a moderátoři Aleš Háma a Dalibor Gondík. Těšit se můžete také na známého režiséra a herce Jakuba Koháka, zpěvačku Heidi Janků či moderátora Petra Salavu. Oblast sportu zastupují Martin Doktor, dvojnásobný olympijský vítěz v kanoistice, a  československý mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár.

Pokud se chcete osobně setkat například se známou českou herečkou Mahulenou Bočanovou, navštivte v 15.00 hod restauraci McDonald´s na Evropské ulici č. p. 634.

Pražskou restauraci McDonald´s na Spartě (Milady Horákové 98) navštíví ve 12.30 hod hráči prvoligového fotbalového klubu AC Sparta Praha: Jakub Brabec, Pavel Kadeřábek a Ladislav Krejčí.

České Budějovice

Na legendární sportovce se můžete tešit v Českých Budějovicích v restauraci McDonald´s na Strakonické ulici. Akci zde podpoří hokejový mistr světa a vítěz Stanley Cupu Roman Turek, bývalý fotbalový reprezentant Karel Poborský a sportovní manažer v SK Dynamo České Budějovice Martin Vozábl.

Brno

Stejně jako v loňském roce podpoří charitativní den McHappy Day hráči HC Kometa Brno, kteří budou zákazníky vítat od 15.00 hod v restauracích McDonald's Morávka (Heršpická 7, M Palác) a OC Olympia (U Dálnice 777). Letos je podpoří také mistryně ČR juniorek v házené z klubu HK Ivančice.

Opava

Obyvatelé Opavy se mohou osobně setkat s fotbalisty Slezského FC Opava a basketbalisty BK Opava od 15.00 hod v restauraci McDonald´s v Hlučínské ulici.

Olomouc

Fotbalisté podpoří charitativní akci McHappy Day také v Olomouci. Hráči Sigmy Olomouc budou od 12.00 do 13.00 hod v restauracích McDonald´s na Horním náměstí i v Kafkově ulici.

Frýdek-Místek

V restauraci McDonald´s ve Frýdku-Místku (v ulici Na Příkopě 3624) se můžete těšit na hokejisty HC Oceláři Třinec od 12.00 do 13.00 hod.

Hradec Králové

Do OC Futurum (Brněnská 1825/23a) zavítají Hradecké lvice - basketbalistky Hradce Králové.

Teplice

V restauraci McDonald´s na Masarykově třídě podpoří akci McHappy Day náměstek primátora Teplic Hynek Hanza, marketingový ředitel FK Teplice Petr Heidenreich či ředitel Domu kultury Přemysl Šoba.

McHappy Day

V loňském roce putovalo v rámci McHappy Day na konto obecně prospěšné společnosti Ronald McDonald Charity, která se zabývá pomocí dlouhodobě nemocným dětem a usiluje o výstavbu prvního Ronald McDonald House u nás, celkem 1 943 235 Kč korun.

Samolepky Pomocná ruka jsou v restauracích McDonald´s v prodeji i po skončení akce McHappy Day až do 24. listopadu 2013.

Ronald McDonald Charity

Ronald McDonald Charity je obecně prospěšná společnost, která pomáhá nemocným dětem překonat těžké období odloučení od rodiny z důvodu hospitalizace. Díky aktivitě Ronald McDonald Charity o.p.s. tak můžou být i mimopražské rodiny po dobu hospitalizace dětí spolu. Za dvanáct let provozu pomohla véce než 7 000 malým pacientům a jejich rodičům těžké životní chvíle zvládat společně.

Reklama