Hezké a mrazivé dobré ráno J

Musím přiznat, že jsem to já, kdo umí rozparádit penízky, když jsou - a taky umím i našetřit, když jsou! Manžel je skromný, vystačí mu kalhoty 5 let, sám si nic nekoupí, tak ho oblíkám od ponožek po čepici sama. Nikdy mi nic neřekl, a ani se neptá, kolik co stojí. Je pravda, že kdybychom měli penízky od výplaty k výplatě, je to jiné, určitě si člověk nemůže dovolit fitness, solárium, holiče, posezení s přáteli, výlety a podobné věci.

Manžel, ten si spíše zajde na pivečko, něco prosází, a to je jeho veškerá útrata. Jinak jsem měla možnost odkládat si měsíčně i mateřskou bokem, takže jsem to dělala, a ani netušil, že pět let jsem to dávala pryč a potom jsem jen došla s menším balíčkem a jen koukal, zrovna nám ty penízky přišly moc vhod. Nebudeme si nalhávat, že my ženušky jsme takové hodně spořivé, ale i hodně rozlítané. Jak se říká, penízky budou, my nebudeme... pápáJ


Tak to jste dobrá, našetřit z mateřské... Ale na tom, co píšete, něco je, my ženské umíme sice peníze rychle rozfofrovat, ale taky dlouho a trpělivě šetřit. To první je ale o něco lepší :-)))
Reklama