Bulvár

Zahřívací dečka zdarma

To není inzerát, ale název příspěvku, která nám na dnešní téma poslala čtenářka s nickem Tee, za který samozřejmě také děkujeme.

Naši hafíci na nás ani kukuč dělat nemuseli. Od té doby, co jsem měla své první štěně bylo jasné, kde bude jeho místečko. Vedle mě v posteli. A tak to šlo dál a dál, až jsme skončili u pejsků třech, kteří s námi stále a pořád v posteli spí. Nevadí mi to, nejsem přehnanou hygieničkou alá savo je můj přítel, ani zapšklou tvrditelkou - že přeci pes do postele nesmí. U nás prostě smí a basta :o)

A jak mají místečka pěkně rozdělená. Bárny (JRT+whippet) si občas v noci zakňourá ve smyslu "hele kámo..pusť mě tam se trochu ohřát." My už jen automaticky nadzvedneme deku a Bárny zapluje přitulit se. Po chvilce mu je ale vedro, tak zase vyleze..a to se tak nějak v určitých intervalech opakuje celou noc :o)

Deku zvedáme v nevědomém kóma, jen občas si svou automatičnost uvědomíme. Meggie (staford+whippet) zase spí na mé polovině u nohou. Je hrozně vych..čůraný pejsek. Než usnu - dělá ze sebe malé klubíčko, které se ani nehne..když se však v noci vzbudím, přistihnu se, jak si mě nenápadně naaranžovala - a to tak, že mám kolena až u brady a ona se spokojeně rozvaluje po celé posteli. Stačí do ní šťouchnout a ona se uskormní. Ale ráno tak vstávám opět a zas.. :o)

Nikitka

No a náš malý knedlík, naše Nikitka (JRT), ta spí přímo mezi námi. Hlavu na polštáři, tělíčko pod dekou...Óóóó..řekne většina z vás. A já na to odpovím: No a co.. :o) Jinak rádi chrupkají venku na dece, na trávě, na gauči, u kamen, v šatně, v křesle, na koberci, na dlaždičkách....

Krásný den Ženo-in, Vaše čtenářka Tee..

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tomu se říká „psí život“.

Jaký život mají vaši miláčci u vás, milé ženy-in? Napíšete nám také, kde si rádi lebedí? Mají nějaká neobvyklá místa? Také jste zastáncem názoru, že pes, nebo kočka, do postele může? Kterého domácího mazlíčka byste tam nepustily?

Pište na dnešní"hajací"téma, na Vaše příspěvky se budeme těšit na známé adrese:

redakce@zena-in.cz

   
27.07.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [3] Tee.. [*]

  Tanzánie — #2 Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 27.07.2010, 12:56:39
 2. avatar
  [2] Tanzi [*]

  Sml52s tím roztahováním našich miláčků v posteli to velice dobře známSml31Sml52

  JInak já v těch největších vedrech se jednou ráno vzbudila spocená jak myš..kocour se mi omotal kolem nohou (válenky) a ze psa jsem měla "beranici"Sml57 - omotanej na polštáři kolem mé hlavy.

  1. na komentář reaguje Tee.. — #3
  superkarma: 0 27.07.2010, 12:35:12
 3. avatar
  [1] enka1 [*]

  No bóžeSml16.

  superkarma: 0 27.07.2010, 11:36:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme