Když jsem se Vás minule ptala, zda chcete klasické samolodě či netradiční, hodně z Vás odepsalo, že netradiční. Teď je ten správný čas Vám vyhovět a možná i udělat radost. Aby mělo více z Vás šanci na výhru, samolodě musíte odehrát do 42 tahů včetně!

trussardiPravidla budou jednoduchá, ať i ty, které nejsou úplně přebornice nebo nemají to pravé štístko, mají také šanci na výhru. Partnera výhrou jistě potěšíte.

Zahrajte si v pondělí, úterý či středu samolodě do 42 tahů včetně!

Ty z Vás, které budou mít splněný úkol, budou ve slosování o pánskou toaletní vodu Black Extreme 30ml od značky Trussardi v hodnotě 1 309 Kč!A to určitě stojí za námahu.

Výherci budou tři!

  • Pondělí 27. 10.
  • Úterý 28. 10.
  • Středa 29. 10.

Jaká je pánská toaletní voda Toaletní voda Black Extreme od značky Trussardi?

Toaletní voda Black Extreme od značky Trussardi obsahuje všechny hlavní hodnoty značky Trussardi. Silná a rozmanitá vůně, která přitahuje a vystupuje jako „nová zbraň svádění“.

Nová vůně Black Extreme je založena na šlechtických tónech kůže obklopené elegantními tóny dřeva. Složení Vás uvítá světelným leskem mořských tónů a líbivou vůní italského citrónu. Střední akordy této vůně Vás zavedou do nádherné zahrady italských kosatců, kde po cestě procházíte sadem zralých voňavých švestek. Základ tvoří dřevité tóny, vetiver, pačuli a kůže, která přispívá k té pravé síle muže.

Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Vůně do turnaje Samolodě věnovala společnost Fann www.fann.cz

soutěž

Reklama