Přiznám se, že mám dnes tvůrčí dadaistickou náladu. Tak jsem se rozhodl na konci dne sestavit jeden speciální čtenářský příspěvek, a to ze všech příspěvků, které dnes zveřejním. A mám na to vymyšlený systém!

Abychom se dnes trochu pobavili, vytvořím koncem dne jeden dadaistický fiktivní čtenářský příspěvek. Čtenářky, jejichž příspěvky dnes uveřejním, se tak stanou součástí tvůrčího literárního procesu, juch!

Těšíte se? Já hrozně!

A co konkrétně vytvořím? Bude to báseň podle následujícího systému...

Systemus maximus pokus dadaikus fikus

Vezmu vždy devátou (protože číslo devět je esenciální pro magickou pohádkovou tvorbu) větu z uveřejněných čtenářských příspěvků. Věty seřadím chronologicky, jak příspěvky během dne vyjdou, a na každou navážu vlastním rýmem nebo veršem, který mě první napadne.

Co z toho vznikne? Možná mišmaš, možná umění. Uvidíme...
(A jestli chcete, můžete se nápadem inspirovat a do diskuze pod vaši-moji dada báseň přihodit k lepšímu vaši-vaši dada báseň.)

Téma dne 27. 9. 2013: (Ne)stejný typ chlapa

  • Vybíráte si partnery podle jednoho mustru?

Na tuto jednoduchou otázku existuje v zásadě jednoduchá odpověď. Já ale po vás budu samozřejmě chtít, abyste ji rozvedla, a to ať už bude negativní, nebo pozitivní. Popište alespoň dvě své zkušenosti s muži a postavte je do kontrastu. A můžete to vzít po té povahové, ale i vzhledové stránce.

Protože jde o citlivé téma, zase jednou vyhlašuji nickovou anonymitu – pokud ji chcete využít, podepište se jako Anonym.

avonNejzajímavější příspěvky budu uveřejňovat v novinkách magazínu v pátek 27. 9. 2013, zasílejte je tedy nejpozději tento den do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce...

Jednu z přispěvatelek jako vždy odměním. Tentokrát je dárek opravdu lákavý: parfém little gold dress od Avonu!

Reklama