Domácnost

Zahradní gril VIGGO II – designová perla pro váš dům

grill

Léto je tu a slunné a teplé počasí přímo vybízí trávit co nejvíce času venku. Samozřejmě i stolování a samotná příprava pokrmů se přesouvá na terasy či zahrady. K nejoblíbenějším způsobům přípravy jídel v létě patří grilování. Téměř na každé zahradě můžeme spatřit nějaké to posezení s grilem.  A to ani nemluvíme o různých garden party a zahradních slavnostech, kde je grilování hlavní náplní samotné party.

Společnost KASPER přichází v tomto období s novinkou, která potěší nejen všechny příznivce grilování, ale i milovníky designu. Na trhu je nová generace zahradního grilu VIGGO II, který navazuje na úspěšný model VIGGO, jež je nositelem ocenění v národní soutěži za design.

grillZahradní gril VIGGO II koncepčně navazuje na úspěchy předchozího modelu. Společnost KASPER se u tohoto modelu zaměřila převážně na zvýšení jeho užitných vlastností. Zejména pak na využití vnitřního prostoru a zvětšení grilovací plochy. Vnitřní prostor grilu je pohodlně přístupný odklápěcími bočnicemi, které jsou navíc vybaveny přihrádkami pro uložení všech nezbytných pomůcek pro grilování. Také uhlí na grilování je možné skladovat přímo v těle grilu v integrovaném zásobníku na uhlí. Větší grilovací plocha umožní připravit více steaků najednou, což oceníte v případě, že grilujete pro větší společnost lidí. K lepšímu komfortu přípravy a kvalitě podávaných pokrmů přispívá bezkonkurenční výhřevnost, která je podpořena regulací přívodu vzduchu.

Gril VIGGO II je dodáván s nerezovým krytem. V zimním období jej lze zcela uschovat pod povětrnostní plachtu. Tento celonerezový gril je tedy možno celoročně skladovat i v těch nejextrémnějších povětrnostních podmínkách.

Ve spojení s pracovní deskou z čirého bezpečnostního skla vytvořil KASPER pro tuto sezonu další designový kousek. Nejen že na něm připravíte jedinečné pochoutky, ale zároveň se stane díky svému modernímu provedení ozdobou každé zahrady či terasy.

Uvedení na trh:           06/2009
Cena:                          45.500 Kč včetně DPH

   
29.07.2009 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] bles [*]

  připomíná mi spíš nějaké luxusní topeníSml68. vůbec se mi nelíbí - na grilech je právě nejlepší ta příroda, dřevíčko, pohodička a jednoduchost. tohle bych pořád musela jen omývat a leštit. zlatej gril od helmansu - vyhrála jsem ho za tatarku a je moc hezký.

  superkarma: 0 31.07.2009, 16:28:32
 2. avatar
  [3] kuty [*]

  nelíbí se miSml23

  superkarma: 0 29.07.2009, 21:33:59
 3. avatar
  [2] Barbucháč [*]

  myslím, že by se mohl stát ozdobou každé MODERNÍ terasy. Když na něj tak koukám, jsem ráda, že mám nemoderní terasu Sml80 Tahle kisna se mi nelíbí.

  superkarma: 0 29.07.2009, 12:21:44
 4. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Celkem lidová cena Sml68Sml30, ani se mi nelíbí, ne nechtěla bych takový gril Sml23

  superkarma: 0 29.07.2009, 06:29:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme