Pepa měl novou lásku, Gábinu. Ale jeho expřítelkyně se rozhodla, že mu nový vztah jen tak nedaruje a nejlepší recept na rozchod bude nevěra. U něj nepochodila, a tak svedla Gábinu.

erot

Během společných akcí s přáteli, jejich přáteli a přáteli jejich přátel můžete narazit na různé lidi s různými příběhy. Já narazila na Pepu. Je to mladík se svérázným smyslem pro humor, který působí dojmem, že je mu vlastně všechno a všichni u příslušné části těla. Z vyprávění našeho společného kamaráda jsem věděla, že má v zásobě jeden poněkud bizarní milostný příběh. Nevěřila jsem tomu, a tak jsem se zeptala přímo, co je na tom pravdy. „Všechno,“ řekl a o něco později se rozpovídal.

S Luckou už jsem nechodil pár měsíců. Já nemám rád holky manipulátorky a intrikánky, a ona taková byla. Proto jsme se rozešli. Často se mě pak snažila kontaktovat. Psala smsky, zvala mě na pivo. Jen jednou jsem souhlasil, že se spolu sejdeme. A to tehdy, kdy jsem jí chtěl říct, aby mě už nechala být, protože jsem měl v té době novou známost – Gábinu. Byl jsem do ní čerstvě zamilovaný a nechtěl jsem mít ten vztah s Luckou nedořešený. Říkal jsem jí, že je pěkná ženská, a ať si najde jiného kluka nebo holku (je totiž bi) a na mě zapomene.

Samozřejmě se jí to dotklo. Brečela, přemlouvala mě, ať si to rozmyslím, a nakonec se vyptávala na Gábinu. V čem je lepší, co na ní vidím a podobně. Přišlo mi to komické, a tak jsem odešel.

V přesvědčení, že Lucka je vážně potvora, mě utvrdila o pár měsíců později. Už přesně nevím proč a jak, ale kontaktovala Gábinu. Evidentně byla milá a přátelská, a tak spolu holky občas zašly na skleničku. O tom jsem samozřejmě nic nevěděl. Kdyby ano, svoji přítelkyni bych upozornil, ať se má před Luckou na pozoru. A kdyby se to tehdy nezvrtlo, asi bych o jejich schůzkách nevěděl dodneška.

Jednoduše řečeno Gábina jednou pozvala Lucku k sobě na skleničku, byl jsem služebně mimo republiku na několik dnů a Gabka asi nechtěla být doma sama. Tak spolu popíjely a Lucka ji prý najednou začala svádět. Já vím, že v tom je vážně dobrá, ale že až tak dobrá, aby svedla heterosexuální holku, to jsem vážně netušil.

Fakt se jí to povedlo a udělala to jen proto, aby se nabourala do našeho vztahu. Což mi došlo hned potom, co mi začala psát zprávy typu, že mě má fakt ráda a nerada mi to říká zrovna ona, ale abych si víc hlídal svoji holku, protože zatímco já pracuju, ona se tahá s jinými. K její smůle jsem už tohle všechno věděl od Gábiny. Trápilo ji svědomí, a tak mi to všechno vyklopila hned první den, kdy jsem se vrátil domů.

Že bych z toho byl nějak na větvi, to se říct nedá. Gábina z toho bylo špatná, čímž potrestala sama sebe za… Ani pořádně nevím, za co. Že naletěla lichotnici? Lucka má smůlu, že jí to nevyšlo, ale pokud vím, má teď taky novou známost, tak by mohl být klid. Tím pro mě celá věc končí a neřeším to. S odstupem času bych spíš s určitou nadsázkou řekl, že nejvíc ze všeho mě tom celém mrzí, že jsem u toho nebyl.

Reklama