Také milujete vůni darovaného pugetu nebo čerstvě natrhaných květin? Dopřejte si ten pravý požitek příjemně lehkých a okouzlujících květinových vůní také ve sprše se sprchovými gely Radox Relax či Radox Radiant, které přináší zajímavé kombinace fantastických vůní a zajímavých přísad. Všechny milovnice květinových vůní si mohou vybrat mezi variantou gelového či krémového složení.

Krémový sprchový gel Radox Radiant doslova rozzáří Vaše tělo i mysl

RadoxOkouzluje vás vůně magnólie, která je symbolem čistoty a ženské krásy? Nechte se učarovat její smyslnou vůní v kombinaci s krémovou konzistencí, které v sobě spojuje sprchový gel Radox Radiant. Probuďte své smysly a proměňte každodenní rutinu v opravdový zážitek ze sprchování. Díky krémovému složení s bohatou pěnou vám bude vaše pokožka připadat hebká a vláčná a vy se budete cítit přímo výjimečně.

Doslova odzbrojující relaxace s dámským sprchovým gelem Radox Relax

RadoxAbsolvovala jste náročný den, po kterém si potřebujete oddychnout? Rozmazlete své tělo i mysl netradičním spojením vůně levandule a vodního leknínu, které vám dodá příjemný pocit pohody a dokonalého uvolnění. Se sprchovým gelem Radox Relax zapomenete na všechen stres a po sprše se budete cítit jako znovuzrozená.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena sprchového gelu Radox Relax a sprchového gelu Radox Radiant je 60,90 Kč.

Proč ženy milují květiny…

Neexistuje snad žena, které by květina nevykouzlila úsměv na tváři. Ať už darovaná, nebo vlastnoručně natrhaná. Proč mají ženy tak rády květiny? Květiny připomínají ženám nevšední okamžiky – vyvolávají vzpomínky na člověka, který jim květinu předal a na slova, která přitom říkal. Květiny jsou i hezkým bytovým doplňkem, který ho zároveň příjemně provoní.

Ne každý možná ví, že květiny mohou nést také svůj význam.

Radox

Jaký význam mají květiny obsažené ve sprchových gelech Radox Radiant a Radox Relax ?

  • Levandule = úcta a láska k obdarované osobě
  • Magnólie = nevinnost a půvab
  • Leknín = čistota srdce
Reklama