Otočte se zády! Dělají to všechny celebrity, tak proč ne vy? Není to netaktnost, ale rafinovaný trik, jak být neodolatelně sexy. Copak není léto tou nejúžasnější příležitostí, jak se pochlubit zlatavou pokožkou v odhaleném výstřihu na zádech? Třeba právě vaše záda jsou tou nejkrásnější zónou hodnou obdivu.


Tak toho využijte, vyčešte si vlasy, odhalte šíji a proměňte se ve svůdnou labuť. Je jen na vás, kolik jste ochotná ukázat. Jestli jen tolik, kam sahá nezbytná podprsenka nebo máte dost sebevědomí, abyste odhalila celá záda ve výstřihu sahajícímu až k erotickému bodu – ke kostrči? To už chce ale opravdu kritický pohled (já vím, špatně se to provádí, ale zkuste dělené zrcadlo třeba v převlékací kabině nebo soudnou kamarádku-pozor, přítel vám nikdy neřekne to, co nechcete slyšet) a extra péči.

 

(soutěž - 12. lidí)


Jak na to, abyste nemusela vyluxovat peněženku za kosmetický salon, ale zvládla to sama doma? V každém případě to chce jemný peeling, kterým odstraníte odumřelé buňky, kůži krásně prozáříte a vyhladíte. Pak použijte tělové mléko. Pokud nemáte po ruce nikoho, kdo by vám s roztíráním tělového mléka pomohl, zkuste si pořídit měkký froté pruh s rukojeťmi, který se dá koupit v prodejnách Country Life.


No a na závěr?
Co takhle zvýšit přitažlivost svých zad tělovým krémem se zlatavým nebo bronzovým třpytem?
Dodá vaší pleti efektní hedvábný lesk a podpoří opálení.

Co vy na to, nechcete se inspirovat filmovými hvězdami a zaflirtovat svými zády?
Jak se vám líbí?
Odhalujete svá záda?
Na jak velký výstřih byste si troufla?
Nebo se stydíte?
Napište mi o tom.

 

Reklama