Dobrý den! Tohle je velice smutné téma. Ja osobně s tím nemám zkušenost a ani nemám žádného blízkého koho by se tohle téma týkalo! Jen si myslím, že tohle násilí bylo velice dlouho neřešeno a nikdo zvlášť se s tím nezabýval!

Teď se to sice v posledních letech změnilo, ale chtělo by to více! Myslím, že žádný chlap nemá právo na to, aby svoji manželku nebo přítelkyni týral, slovně urážel, tajně sledoval, vyhrožoval pomocí sms a nedej bože v některých případech i zabil! Spousta žen je i hloupá, že se svých manželů nebo přítelů zastane, že už to nikdy neudělají...

Ja osobně sama nevím, jak bych se přesně zachovala, protože jak jsem uvedla, se mi to nikdy nestalo,ale vím, že násilníka bych dlouho nemilovala a raději bych byla celý život sama než s takovým člověkem! Přeji všem ženám na kterých je toto násilí pácháno, aby jejich trápení bylo co nejdříve vyřešeno! A určitě bych v tom žádnou ženu nenechala a pomohla bych jak nejvíce bych mohla!

Text nebyl redakcí upraven.

Jste dobrá duše, přesto doufáme, aby bylo co nejméně těch žen, který je třeba pomoci.

Zajímají nás vaše zkušenosti a názory na domácí násilí a násilí na ženách. Zajímá nás, zda-li jste se s ním také setkala a jak se zachovala.

Své příspěvky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama