Vztahy

Žádné zuby, žádná láska

Bylo mi sladkých čtrnáct a byla jsem beznadějně zamilovaná.

On, v té době už úspěšný motokrosový závodník, mě obletoval, vozil na motorce, všechny kámošky mi ho záviděly, ale stále se k ničemu neměl. Všechna rande končila kamarádským: "Tak čau, zítra."

Až jednoho dne pršelo a my vyrazili do ulic pěšky. Vedli jsme se za ruce, hovor vázl, já pocítila jemné chvění a věděla, že to přijde.

Měla jsem v té době za sebou už nějaké to muchlování někde v koutě, ale na první OPRAVDOVOU pusu jsem teprve čekala. A ta skutečně přišla. Postavil si mě na rušné ulici pod lampu a políbil mě. Dlouze, sladce, nádherně...

Má první myšlenka byla: koukejte všichni a záviďte! Pak se mi zamotala hlava a já přísahala, že si nejmíň týden nebudu mýt pusu.

Ale skutečnost byla trochu jiná.

Myla jsem se už druhý den. Samozřejmě jsem si nenechala svůj zážitek pro sebe a své první líbání všude roztroubila. Bylo mi divné, proč se jeho známí potutelně usmívají. A pak z někoho vypadla ta osudná věta: "Víš, proč se ještě s nikým nelíbal? Protože má po bouračce VYNDAVACÍ ZUBY!!!"

Přežila bych v té době cokoliv: jinou holku, zlou tchyni, výprask, ale ten pocit, že by mi jeho zuby zůstaly v puse, byl v mé naivitě a nedospělosti ŠÍLENÝ. No, a bylo po lásce.

Dnes jsem ve věku, kdy už dost mých vrstevníků včetně mého muže má nějaký ten "třetí" zub.

A co vám mám povídat. Líbám se často a ráda.

SONYCZECHVe čtrnácti bych u svého přítele vyndavací zuby asi také neočekávala. Jen by mě zajímalo, zda jste v té době byla odvážná a uvedla mu pravý důvod rozchodu :-)?!

 

Téma na pondělí - Líbání

Co pro Vás polibek znamená?

Líbáte se ráda?

Pamatujete si na svoji první pusu?

Jaké to bylo?

Pohoršují Vás lidé líbající se na veřejnosti?

Nebo to děláte také?

Od koho Vás polibek nejvíc potěší? 


Napište nám, odměníme Vás!
redakce@zena-in.czSoutěž

K výsledku z novinky "Sestra se rozzuřila" přičtěte dvě.

Pravidla k celodenní soutěži  ZDE


   
28.11.2005 - Láska a vztahy - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. avatar
  [8] peguša [*]

  Nyotaimori:Tak dilema zuby nebo láska jsme doma řešili poměrně dlouho. Nebylo to tak úplně doslova, ale fakt je, že mi hodně vadilo, když mužovi, díky paradentóze, vypadlo pár (no pár.... ) zubů a já ho nemohla dokopat k tomu, aby si nechal udělat umělý. Už jsem byla i jedovatá a sem tam mu vpálila, že si při líbání s ním připadám skoro jako když se cicmám s dědkem nad hrobem (muž měl v tý době posledních sedm svých zubů). Konečně jsem ho asi před půlrokem dokopala a teď si libuju. Takže se děvče nezříkej. Není to o charakteru ani o povrchnosti. Neumíš si představit, jaké to je propadat se při líbání někomu do pusy. Ale zase to není důvod k tomu, abych člověka, kterého miluju opustila jen kvůli tomu, že má paradentózu a padají mu jeho vlastní zuby. Jsem moc ráda, že má ty umělý.

  superkarma: 0 28.11.2005, 20:12:28
 2. [7] sonyczech [*]

  Odvážná jsem teda fakt nebyla,pravý důvod neuvedla.Proboha,byla jsem totálně blbá,bylo minulé století,kdy vadily i brýle,hřeben v kapse a tesilky!

  superkarma: 0 28.11.2005, 15:15:29
 3. [5] ValerieM [*]

  No, upřímně řečeno, já zuby falešný neměla, vlasy měla a přesto mě nikdo nechtěl

  superkarma: 0 28.11.2005, 13:51:41
 4. avatar
  [4] Z_U_Z_U [*]

  ValerieM : nechci se nikoho zastávat, ale neznám moc lidí kteří by ve čtrnácti byli " charakter" Přiznávám že mě jako děvče pubertou vláčené by falešňáky asi taky minimálně zaskočily

  superkarma: 0 28.11.2005, 13:49:42
 5. [3] xenie [*]

  ValerieM: holky ve 14 ( a většina chlapů celoživotně) si vybírá partnery podle zevnějšku... a věřím že o ženu s vyndávacími zuby, jakkoli skvělou, by se právě nepoprali

  superkarma: 0 28.11.2005, 13:47:44
 6. avatar
  [2] Yanina [*]

  Já sama mám umělý zub už od 12 a myslím, že to doteď nikdo z těch kluků neví!

  superkarma: 0 28.11.2005, 13:46:12
 7. [1] ValerieM [*]

  To je teda důvod k rozchodu - vyndavací zuby. Vy jste byla ale charakter.

  superkarma: 0 28.11.2005, 13:43:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme