Bylo mi sladkých čtrnáct a byla jsem beznadějně zamilovaná.

On, v té době už úspěšný motokrosový závodník, mě obletoval, vozil na motorce, všechny kámošky mi ho záviděly, ale stále se k ničemu neměl. Všechna rande končila kamarádským: "Tak čau, zítra."

Až jednoho dne pršelo a my vyrazili do ulic pěšky. Vedli jsme se za ruce, hovor vázl, já pocítila jemné chvění a věděla, že to přijde.

Měla jsem v té době za sebou už nějaké to muchlování někde v koutě, ale na první OPRAVDOVOU pusu jsem teprve čekala. A ta skutečně přišla. Postavil si mě na rušné ulici pod lampu a políbil mě. Dlouze, sladce, nádherně...

Má první myšlenka byla: koukejte všichni a záviďte! Pak se mi zamotala hlava a já přísahala, že si nejmíň týden nebudu mýt pusu.

Ale skutečnost byla trochu jiná.

Myla jsem se už druhý den. Samozřejmě jsem si nenechala svůj zážitek pro sebe a své první líbání všude roztroubila. Bylo mi divné, proč se jeho známí potutelně usmívají. A pak z někoho vypadla ta osudná věta: "Víš, proč se ještě s nikým nelíbal? Protože má po bouračce VYNDAVACÍ ZUBY!!!"

Přežila bych v té době cokoliv: jinou holku, zlou tchyni, výprask, ale ten pocit, že by mi jeho zuby zůstaly v puse, byl v mé naivitě a nedospělosti ŠÍLENÝ. No, a bylo po lásce.

Dnes jsem ve věku, kdy už dost mých vrstevníků včetně mého muže má nějaký ten "třetí" zub.

A co vám mám povídat. Líbám se často a ráda.

SONYCZECHVe čtrnácti bych u svého přítele vyndavací zuby asi také neočekávala. Jen by mě zajímalo, zda jste v té době byla odvážná a uvedla mu pravý důvod rozchodu :-)?!

 

Téma na pondělí - Líbání

Co pro Vás polibek znamená?

Líbáte se ráda?

Pamatujete si na svoji první pusu?

Jaké to bylo?

Pohoršují Vás lidé líbající se na veřejnosti?

Nebo to děláte také?

Od koho Vás polibek nejvíc potěší? 


Napište nám, odměníme Vás!
redakce@zena-in.czSoutěž

K výsledku z novinky "Sestra se rozzuřila" přičtěte dvě.

Pravidla k celodenní soutěži  ZDE


Reklama