Vztahy

Zadeček v ráji

Po příhodě, kterou vám budu vyprávět, se něco mezi mnou a mým přítelem Danielem změnilo. Máme teď společné tajemství, které bychom nikdy neřekli nikomu z našich přátel a známých. Tady ho pod rouškou anonymity vyprávět můžu.

 

Představte si sobotní večer. Daniel má narozeniny. Slavíme je v luxusní restauraci, luxusní večeří. Hraje příjemná hudba, na stole a všude kolem nás hoří svíčky. Povídáme si o lidech kolem. Hádáme jejich povolání, rodinné zázemí, dohadujeme se, co je sem přivedlo ve stejnou dobu jako nás. S vypitým alkoholem už je nám jejich osud ukradený, přemýšlíme, jak to dělají v posteli. Jak tak přemýšlíme, šmátráme pod stolem jeden po druhém. Už nás příběhy ostatních nezajímají. Vyprávíme si svá tajná sexuální přání. Dan má jedno zvláštní, ale dělám, že jsem přeslechla.

 

Zaplatíme a chvátáme domů, za dobrodružstvím.

 

  v taxíku mi stáhnul kalhotky a sahal tam, kam si lidé v taxíku obvykle nesahají. „Kdyby to viděla moje superkonzervativní kamarádka Ivanka!“ smála jsem se v duchu a jen tak ze slušnosti mu odtahovala neposednou ruku.

 

Doma si napouštíme vanu plnou pěny, místo světla rozsvěcíme svíčky a vášnivě se milujeme. Jako by to bylo poprvé! Navzájem se líbáme úplně všude, jako bychom chtěli pusou prozkoumat všechny rozdíly v našich anatomiích. Jsem úplně rozpálená. Mám hroznou chuť udělat něco hodně odvázaného, křičet vzrušením nebo mluvit hodně sprostě.

 

Dan mě k sobě otáčí zády a kolenem mi roztahuje nohy od sebe. „Ano, ano, zezadu to úplně miluju!“ říkám si v duchu a těším se, jak ho zase ucítím hluboko, hluboko tam, kde to mám nejradši. Nejdřív se nic neděje. Říkám si, že je to divné, a čekám, co bude dál. Najednou cítím, jak mi něco studeného káplo na zadeček. A znova a znova. Dětský olej. Úplně jsem ztuhla. „On na ten svůj nápad z restaurace nezapomněl! Snad to nechce udělat.....??!“ Hladí mě tam rukou. Krásně a příjemně. Díky olejíčku to všude nádherně klouže. Jsem příšerně vzrušená.

 

Na chvíli přestává a najednou tam, přesně na místě, kde se nejvíc stydím, cítím tlak. Dan se ke mně sklání a úplně tiše mi šeptá do ouška: “Uvolni se, úplně se uvolni.“ Nejde to, bojím se. Mám strach z neznámého. Z toho, že to bude bolet. Z pocitu, že budu mít něco uvnitř sebe, tam, kde ještě nikdy nic nebylo, že nad tím nedokážu mít kontrolu. Dan mi ale nevidí do hlavy, takže neví, že to nejde a přitlačí. Hrozně to zabolí, vykřiknu a prudce se od něj odtrhnu.

 

Bere mě do náruče, tiskne a líbá a říká, že to chce ještě jednou zkusit, že slibuje, že to nebude bolet, když budu poslouchat, co říká, že bude tak něžný a jemný, jak jen on umí být. Na jedné straně mám strach a na druhé chci vědět, jaké to asi je. Chci to definitivně odmítnout až potom, co to vyzkouším, abych si byla jistá, že se mi to opravdu nelíbí.

 

Bere mě za ruku a vede pryč z koupelny, do postele. Shazuje všechny peřiny i polštáře, až na jeden malý. Pokládá mě na postel a polštářek zasouvá pode mě. Ležím na bříšku a zadeček mám malinko vystrčený. Něžně mě na něm hladí, jak kdyby hmatem zkoumal, jak vypadá. Zajíždí i mezi půlky, pořád to tam klouže díky dětskému oleji. Ve směsici strachu a zvědavosti čekám, co bude dál. Lehá si na mě a cítím teď už známý, ale o poznání jemnější tlak. Jen tak prostě vím, že tam něco je. Sklání se ke mně a šeptá:“Nesmíš se bát, nebolí to, když se nebojíš, když se úplně, úplně uvolníš, když se tomu poddáš...“

Zatímco mluví, tlak sílí. Už se nebojím. Zavírám oči a úplně se uvolňuji. Kritický bod. Stahuji obličej v očekávání bolesti, ale nebolí to! Je tam! Nemůžu tomu uvěřit. Úplně zatajuji dech, jak se bojím nepříjemných pocitů, ale nepřicházejí. Není jen tak na kraji, je tam úplně celý. Tedy tohle jsem ještě nikdy, nikdy nezažila. Myslím na to, že je to hrozně perverzní, že je to něco, co se fakt nedělá, co se nesmí. Jak tak nad tím přemýšlím, vzrušuje mě to čím dál víc. V návalu vášně se zvednu a přendávám si polštářek mezi nohy. Stačí se na něj párkrát přitlačit a zažívám neskutečný orgasmus.

 

Stydím se to přiznat, ale hrozně se mi to líbilo. Asi TAM mám nějaké erotogenní zóny. Chtěla bych vědět, jestli je hodně takových žen, kterým se líbí anální sex. Jestli se to také zdráhají přiznat jako já. Mají také takový pocit studu, že dělají něco zakázaného, co slušné holky nedělají, a přitom se jim to tak líbí, že bez toho nechtějí být? 

   
14.01.2005 - Láska a vztahy - autor: Michaela Veselá

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [457] Warronika [*]

  superkarma: 0 04.09.2008, 22:03:25
 2. avatar
  [456] Piskotek007 [*]

  zkoušela sem to a poprvé hrůza ale teď se současným partnerem to bylo lepší i celkem vzrušující ale pořád to není ono ale ještě to snad zkusíme

  superkarma: 0 27.11.2007, 13:11:26
 3. avatar
  [449] Delli2 [*]

  no já se u toho nedokážu uvolnit.....

  superkarma: 0 16.08.2005, 20:26:40
 4. avatar
  [443] colombo [*]

  Renato taky to znám a je to skvělá zkušenost. Miluju to.

  superkarma: 0 27.04.2005, 11:10:59
 5. avatar
  [442] novinka [*]

  Taky jsme se svým přítelem chtěly zkusit (jak se tady označuje tato praktika) „zakázané“..často jsme o tom četli, studovali jsem různé návody jak na to (občas jsme se u toho dost pobavili) a chtěli jsme to zkusit. Jenže můj je dost vyvinutý , takže jsem ze začátku, při prvních náznacích vniknutí, ječela bolestí, i když jsem se snažila uvolnit, použili jsme gelíček, masírovali zadeček, jednou jsme to zkusili zepředu, pak zase zezadu-ale nic platné . Ale nevzdávali jsem to .Teď to vypadá, jako bysme to měli úkolem ..to ne …ale ten červík zvědavosti pořád hlodal. Tak jsme to čas od času vždycky zkusili..povídali si o pocitech mých i jeho,až ten tlak v zadečku i bolest pominuly a přišel ten nádherný prožitek.Dneska už je análek naší společnou oblíbenou praktikou .Myslím, že je to opravdu o tom chtít a nedokážu si představit „provozovat“ tohle bez silného citového pouta . Připadá mi to jako o hodně intimnější záležitost. Teď jsme (ze začátku pouze experimentálně) zkoušeli i análek opačný-že dráždím já zadeček příteli vibrátorem a říká, že to nemá chybu a musím přiznat, že i mě to hodně vzrušuje.
  Ještě bych chtěla dodat, když se někomu zdá tahle praktika nehygienická,že na to stačí běžná sprcha..zrovna tak jako se před milováním sprchujeme, tak si vysprchuju i zadeček uvnitř(pochopitelně bez toho sprchovacího nástavce) .Je to prostě všechno o tom chtít…..a vám všem, kteří byste „chtěli“ a nemáte odvahu, přeju, abyste ji v sobě našli a aspoň to zkusili . Jak říká můj kamarád…člověk nemůže říct o něčem, co nevyzkoušel, že by mu to nevyhovovalo….s tím se nedá, než souhlasit .

  superkarma: 0 19.03.2005, 22:16:42
 6. [434] ajja [*]

  S nynějším partnerem jsme to nedělali,né že bych nechtěla, ale stydím se to navrhnout.S klukem co jsem chodila dřiv jsme to párkrát vyzkoušeli a líbilo se nám to oběma.Jednou za čas pro spestření bych to brala, ale musí na to být nálada.Taky se za to ale stydím a s nikým bych se o tom nemohla bavit kromě vás.

  superkarma: 0 23.01.2005, 00:08:45
 7. avatar
  [426] SARI [*]

  Mému muži se to taky líbí, ale mě to teda bolí.Buď jsou na vině hemoroidy a nebo příliš velké vybavení mé drahé poloviny....

  superkarma: 0 17.01.2005, 14:32:08
 8. avatar
  [425] Lilinka [*]

  Taky jsme to s pritelem zkusili.Chtela jsem hlavne kvuli nemu,protoze vim,ze to je takovy jeho sen.Chtela jsem vedet,co na tom je,ze jsou z toho vsichni paf.Nikam jsme nespechali,nechali jsme vecem volny prubeh do te doby,nez jsem se uvolnila a zacala to chtit.Pritel me nejdriv zkousel prstem,abych se tak nejak pripravila. No jak bych popsala ten pocit?Asi jako kdyz sedim na zachode a me "dilo" se prave dere ven.Spustil se ve me nejaky reflex a me se jakoby zacalo desne chtit na velkou Kdyz pritel mezi moje pulky prestehoval svou chloubu,brzo jsme prestali,protoze me to bolelo.Nelibilo se mi to,a tak jsme milovani dokoncili uplne normalne s nadhernymi orgasmy na zaver .Nastesti me muj pochopil a uz to zatim nezkusil.

  superkarma: 0 17.01.2005, 13:16:20
 9. avatar
  [424] Machilka [*]

  Taky si myslím, že v sexu je dovoleno vyzkoušet vše,pokud to zajíma oba. A těm holkám co jim jejich " " nakukali, že se tam trefili omylem se fakt divím? Vždyt to prece chce dost síly a taky přesnost, když to nečekáš... A ti, co si to vymůžou silou jsou chudáci... protože ono to doopravdy může být hezké, jenom by se pánové museli trochu víc namáhat s "přípravou" a to jde dost těžko, když chcete sex stihnout v reklamě mezi T. Novinama a filmem! -sorry tahle je obvykle dost dlouhá, tak v něaké kratší

  superkarma: 0 17.01.2005, 13:11:50
 10. avatar
  [422] Suzanne [*]

  Svět je krásně pestrobarevný. Kdosi se tady divil, že to někomu přijde divné. Já se zase divila, že to je běžná praktika Žádný partner to po mě nikdy nechtěl, ani mě to nikdy nenapadlo. Můj manžel to po mě nikdy nechtěl a to se docela vyřádíme. Každopádně díky Bohu, protože ta představa mě nerajcuje

  superkarma: 0 16.01.2005, 00:20:58
 11. avatar
  [421] Lucylle [*]

  Ja vyzkousela a muze to yt krasne-s pravym partnerem Hlavnebyt uvolnena,nebat se....

  superkarma: 0 15.01.2005, 19:52:51
 12. avatar
  [420] Tanzi [*]

  Zastávám stanovisko, že v sexu je povoleno vše, pokud to chtějí oba dva.
  Klidně vám napíšu, že A jsem několikrát také vyzkoušela, ale až jako vdaná se svým manželem. Protože jak tady už bylo napsané, je to o důvěře...v hygienu i v domluvu. (kdybych řekla dost, tak skončil)
  Takže přiznám bylo to spíše ze zvědavosti, ale nakonec se mi to líbilo..je pravda, že jsme to do pravidelných sex.praktik nezařadili, ale rozhodně bych to neodsuzovala.

  superkarma: 0 15.01.2005, 17:14:37
 13. avatar
  [417] Žábina [*]

  tak pište pište kdo jste vyzkoušel víte co

  superkarma: 0 15.01.2005, 11:56:44
 14. avatar
  [416] emma [*]

  Vivian: s tebou je fakt prdel!

  superkarma: 0 15.01.2005, 10:33:10

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [415] Vivian [*]

  Gwendylon: 15 cm jsi ztratila na obvodu břicha? To je dobrý
  Já jsem je loni dělala na takový tý lavičce na cvičení, co se dá nastavit do libovolnejch úhlů... visela jsem u toho skoro hlavou dolů a udělala jsem jich vždycky akorát takovejch deset pořádnejch... víc to nešlo

  superkarma: 0 15.01.2005, 00:24:30
 2. avatar
  [414] Gwendylon [*]

  Vivian, já se nedozdvihnu až nahoru, tak kvalitu nahražuju kvantitou, začínala jsem loni v lednu na třiceti, pak padesát, sto... a v říjnu to zdvojnásobila. Výsledek: 15 cm...

  superkarma: 0 14.01.2005, 23:58:36
 3. avatar
  [413] Vivian [*]

  Gwendylon: jedna půlka a druhá půlka, to máme dohromady dvě půlky...
  to je prdel

  dvě stě sklopek, jo? To bych už nevstala...

  superkarma: 0 14.01.2005, 23:55:14
 4. avatar
  [412] Gwendylon [*]

  Vivian, no máš pravdu, z těch dvou stovek sklopek stejně neslevím ani jednu ale stálo to fakt za to, hlavně ta první půlka

  superkarma: 0 14.01.2005, 23:42:37
 5. avatar
  [411] Vivian [*]

  Gwendylon: to není žádná prdel

  superkarma: 0 14.01.2005, 23:05:34
 6. avatar
  [410] Aspiková [*]

  Kamarádka si jednou postěžovala, že se jí přítel "udělal" do řitního otvoru a že dva dny prděla spermie.

  superkarma: 0 14.01.2005, 23:00:09
 7. avatar
  [409] Gwendylon [*]

  Tak, dneska už nemusím cvičit břišní svaly, ještě teď mě bolí smíchy...

  superkarma: 0 14.01.2005, 22:34:07
 8. avatar
  [408] Gwendylon [*]

  Tak, dneska už nemusím cvičit břišní svaly, ještě teď mě bolí smíchy...

  superkarma: 0 14.01.2005, 22:28:26
 9. avatar
  [398] Pavlik [*]

  Sandy: jistě a ještě navíc se říká "vyliž mi prdel", a podle hbitosti a délky jazyka pak můžeš aktivovat ty části jazyka (jazykové buňky), které dokáží vychutnat jak sladkost, tak i hořkost,..... však ty víš co mám na mysli. Češi jsou labužníci, Rusové říkají jen, "poceluj menja v žopu", stejně tak jako Poláci, "niech mnie pan szanowny w dupie caluje".

  superkarma: 0 14.01.2005, 19:30:43
 10. [397] Sasa [*]

  Žížala: no já nic, Ťapina se divila...a ted se divím já, že se divila, když si přečetla některé příspěvky..

  superkarma: 0 14.01.2005, 19:23:53
 11. avatar
  [395] Pavlik [*]

  385, david.lister: máš na mysli (krome sexu) asi Bartholiny (či Bartholinské) žlázy. Každá normální ženská je má, umožňují lubrikaci vaginy, normálně nejsou viditelné a produkují malé množství tekutiny (pro nás mužský je to asi něco jako ten spray WD40 na auto), která lubrikuje vaginální pysky (některé ženy ovšem produkují větší množství, ale to je jako ve všem, někdo je malý, někdo je velký). Průser je v tom, když ty laple (pysky) přerostou a překryjí to otevření B. žláz, pak to zablokují a způsobují zduření, otoky velikosti od desetníku až do předrevolučního mexického stříbrného pesa (golfový míček). A když to prdne, tak dostaneš do ksichtu pěknou sprchu. Tak si dávej bacha.

  superkarma: 0 14.01.2005, 19:07:03
 12. avatar
  [394] Žížala [*]

  Sasa: a co, snad ne zadek ? To by se tady půlka ženy-in psychicky hroutila kdyby viděly něco tak odporného jako je zadek

  superkarma: 0 14.01.2005, 19:01:29
 13. avatar
  [393] Ťapina [*]

  Sasa: Jenom mi nějak uniká souvislost

  superkarma: 0 14.01.2005, 19:00:07
 14. [392] Sasa [*]

  Ťapina: tys tam snad chtěla něco jinýho?????

  superkarma: 0 14.01.2005, 18:58:04
 15. [391] Sasa [*]

  Pobavila jsem se docela dost, páč jsem přečetla fakt vše. Fascinuje mě, jak můžete při milování s někým, koho máte rádi(-y) uvažovat, jestli tenhle kousek těla jo a tenhle už zase ne. Přece poznám, co ten druhý chce, co má rád, nenaléhám a totéž očekávám od partnera. Pak je milování hezký at je kam chce, ne?
  Ne nejak rutinně zasunout vysunout a povinnost je splněna, aby "stará" ("starej") neřekli.

  superkarma: 0 14.01.2005, 18:57:30
 16. avatar
  [390] Ťapina [*]

  Zajímavá debata. Mimochodem, mohl by mi někdo fundovaně vysvětlit, proč v upoutávce na zadečkové orgie je fotka ramene?

  superkarma: 0 14.01.2005, 18:52:17
 17. avatar
  [389] Vivian [*]

  Žížala: ne, proč?

  superkarma: 0 14.01.2005, 18:09:01
 18. avatar
  [386] bookcase [*]

  david.lister: tak to jo, hele jak tak koukám, tak to bude dneska dost hustý večer, aspoň u těch, co mají rádi

  superkarma: 0 14.01.2005, 17:44:08
 19. avatar
  [384] bookcase [*]

  david.lister: počkej, ale ženská ejakulace je něco jiného než moč, ne?

  superkarma: 0 14.01.2005, 17:39:37
 20. avatar
  [383] Žížala [*]

  Vivian: ale tady ti nikdo nic nevnucuje, nebo snad ano ?

  superkarma: 0 14.01.2005, 17:37:11
 21. avatar
  [381] bookcase [*]

  Vivian: říkala, ale nebudem na ni ukazovat prstem

  superkarma: 0 14.01.2005, 17:27:23
 22. avatar
  [379] Vivian [*]

  Žížala: no jestli tady někdo o někom říkal, že je úchylný prase, tak jsem to nezaregistrovala, protože nemám sílu číst milión příspěvků mně je jedno, co kdo dělá, pokud mi to nevnucuje.

  superkarma: 0 14.01.2005, 17:22:59
 23. avatar
  [378] bookcase [*]

  Pavlik: třeba: "Jdi do huby"

  superkarma: 0 14.01.2005, 17:18:45
 24. avatar
  [377] Pavlik [*]

  #317 Gryzli: když tedy není rozdíl mezi dutinou ústní a řití, ptám se, proč se říká, "(J)di do prdele" a ne "Jdi do dutiny ústní"? Asi pro to budou nějaké vážné důvody. On je přece jenom rozdíl mezi mikrobem a hovnem, ale to je jenom moje zkušenost, nikomu to nevnucuji.

  superkarma: 0 14.01.2005, 17:16:46
 25. avatar
  [376] danca79 [*]

  bookcase: tak to rozhodne

  superkarma: 0 14.01.2005, 16:57:05
 26. avatar
  [375] bookcase [*]

  danca79: jak už bylo řečeno, tedy napsáno, každý to má rád jinak. Ať to všichni dělají, jak chtějí

  superkarma: 0 14.01.2005, 16:52:26
 27. avatar
  [374] danca79 [*]

  Tak tohle me absolutne nelaka......jeden ex mel kdysi trosku snahu, ale brzy mu doslo ze asi nic nebude....hrozne mi tam vadilo i jen pitomy hlazeni, natozpak aby slo cokoli dovnitr...diky ne. Ale mam kamaradku ktera je na to naopak zas docela hodne.

  superkarma: 0 14.01.2005, 16:47:57
 28. avatar
  [373] bookcase [*]

  kopyto: vše bylo řečeno. Jdem ho provozovat

  superkarma: 0 14.01.2005, 16:41:38
 29. avatar
  [370] marcellina* [*]

  kopyto, bookcase: no volat ji kvuli tomu nebudu, ale zejtra s ni jdu na , tak se zeptam , ale myslim,ze kdyz uz, tak teda taky radeji tu pusu nez el
  bookcase: mela, ale zmenila sem na to veverku , zmena je zivot

  superkarma: 0 14.01.2005, 16:29:56
 30. avatar
  [369] bookcase [*]

  marcellina*: tak se zeptej, a pak ho tu přihoď, ať máme o zkušenost víc. hele, a nemáš novou ikonku? Neměla jsi penízek?

  superkarma: 0 14.01.2005, 16:27:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme