vzpSychravé podzimní dny vám pomůže zpříjemnit akce s názvem VZP Tour s Hankou Kynychovou. Sbalte si tepláky, tenisky a ručník a přijďte si užít sobotu plnou pohybu společně s Hankou Kynychovou a týmem lektorů z jejího Fitness clubu.

Co vás čeká? Po ranním protažení a strečinku se naladíte do správného rytmu při lekci Latino aerobic s Igorem Šustrem. Následuje hodina Zumby s Hankou Kynychovou a poté již pohoda s Martinem Ivaneckým a jeho MTV Dance. Na závěr potrápíte své problémové partie opět společně s Hankou Kynychovou v oblíbené posilovací lekci s příznačným názvem Břišní pekáč. Registrace všech účastníků je v devět hodin, v půl desáté se startuje. Můžete dorazit jen na jednu cvičící hodinu, ale je možné strávit v tělocvičně spolu s námi i celé dopoledne.
Protože je hlavním partnerem celého tour Všeobecná zdravotní pojišťovna, získá každý její klient či klientka při zakoupení vstupenky na cvičební program 50% slevu. Každý účastník získá jako dárek svačinku v podobě müsli tyčinky ProFigur od společnosti NUTREND a poradenství na téma prevence zdraví od společnosti SYNLAB CZ.

Rozvrh hodin

 

vzp

 

Kdy a kam přijít?

23. 10. - Zlín, SK Rytmik, Křiby 4720, Zlín
24. 10. - Brno, ZŠ Labská, Labská 27, Brno Starý Lískovec
20. 11. - Ostrava, Club Femm, M. Kopeckého 675, Ostrava-Poruba
27. 11. - Praha, TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4 - Chodov

 

 

Reklama