Zapojili jste se do projektu www.bebevyzva.cz ? Pokud ne, ještě stále máte čas to zkusit! Nejen, že vás krátké cvičení po ránu pěkně nastartuje, ale také můžete vyhrát krásné ceny, které jsou odměnou za to, že vlastně děláte něco zdravého pro sebe. A to je hezky pocit že? Cvičíte a ještě vás za to někdo odmění.

Na našich stránkách vás pravidelně informujeme o projektu www.bebevyzva.cz a krásné soutěži, která je připravena pro všechny, kdo se do projektu zapojí. Všechny články, které vyšly najdete v naší podrubrice Příjemné vstávání: http://zena-in.cz/kategorie/prijemne-vstavani.

Bebe

Protože jsme se do této pěkné výzvy zapojily i v redakci, chceme vám jít příkladem. Chtěly jsme vyzkoušet cvičení a vstát ráno o trochu dřív, abychom samy věděly, jaké to je. Jak to zvládáme?  Prostě musíme vstát o 10 minut dřív, jinak to nejde. Někdy se nám podaří odcvičit si svůj denní úkol až v práci, protože máme „hektické“ ráno- což asi znáte samy dobře, snídáme také v práci..  V tom máme nevýhodu my, kdo vstáváme s dětmi a musíme je rozvést do školek a škol. Čas je napnutý.. Pěkně se cvičí o víkendech, kdy je na všechno čas a klid. Protože se dá cvičit dle limitu až do 11.30, je cvičení i pro víkendové lenochy.

Jak tak pozoruji redaktorky Věrku a Sašu, chodí do práce s úsměvem. Sice to nechtějí přiznat, ale podle mne je cvičení rozptýlí od ranních chmur. Já se přiznám, že mám vždy pak větší chuť na svou tradiční snídani – bílý jogurt a sušenky Bebe Dobré ráno, nyní vedou kakaové. Cvičení mi přijde snadné, některé cviky i přes to, že je cvičím chvíli, mi pěkně rozproudí krev – dřepy, pokus na místě, kliky…. Ivana účetní sice také cvičí, ale má zrovna nemluvné období, tak mi nechce sdělit, jak se jí ráno cvičí a jakou pak má chuť na snídani. Ale jak jí znám, ráda chodí cvičit a zkouší zajímavá skupinová cvičení. Klára Wimmerová je nyní v Kanadě a necvičí, protože díky časovému posunu by se netrefila do našeho času snídání a cvičení (videa se cvičením jsou on-line jen dopoledne do 11.30 našeho času). Slíbila ale, že bude pokračovat hned, jak se vrátí – takže už pozítří, kdy přijde do práce.

cvičení

Ještě jste se nezapojily? Možná ještě váháte nebo hledáte nejrůznější výmluvy. Možná si myslíte, že se vám během ranního shonu přece nemůže podařit najít si pro sebe pár minut čas na malé cvičení… my jsme to taky zvládly a baví nás to! Podívejte se na www.bebevyzva.cz.

Reklama