Ovesné lupínky jsou výborným startem do nového dne. S jogurtem či mlékem budete mít připravenou rychlou snídani vhodnou i při redukci tělesné hmotnosti. Navíc si pochutnáte a dodáte organismu potřebnou dávku energie i dobrou náladu.
Celozrnné ovesné lupínky Diet+ jsou vyrobeny speciální technologií z celých ovesných zrn. Jsou zpracovány šetrným způsobem, čímž je dosaženo křehkosti a jemnosti lupínků. Zachováno je také velké množství vitaminů a minerálních látek. Ovesné lupínky jsou přirozeným zdrojem zdraví prospěšné vlákniny.  

Vláknina je nestravitelnou částí stravy. Přispívá ke správné činnosti trávicí soustavy a chrání organismus před závažnými onemocněními:

+        snižuje riziko rakoviny střev

+        působí preventivně proti zácpě

+        udržuje správné složení střevní mikroflóry

+        chrání před civilizačními chorobami (obezita, hypertenze, infarkt myokardu, diabetes mellitus, nádory apod.)

+        brzdí vstřebávání cholesterolu a snižuje hladinu nebezpečného LDL cholesterolu

+        napomáhá snižovat krevní tlak.

Vláknina má značný sytící efekt, proto postačí k zasycení menší porce. Je to tím, že v sobě zadržuje vodu a v trávicím traktu bobtná, čímž zasytí na dlouhou dobu. Při příjmu vlákniny je důležité nezapomínat na příjem tekutin (min 2,5 l denně).

 

Ovesné vločky jsou baleny jednotlivě do praktického jednoporcového 50g balení, a díky tomu zůstávají vždy čerstvé, křupavé a voňavé.

 

 50 g ovesných lupínků Diet+ (1 balíček) = 20 % denní doporučené dávky vlákniny

Celozrnné ovesné lupínky Diet+ se sušeným ovocem najdete ve třech variantách: banán-ananas- papája, jablko-skořice a meruňka-rozinky.

Balení 350 g stojí 55 Kč a můžete jej zakoupit, na www.dietplus.cz, v lékárnách, v síti Vitaland nebo na bezplatné infolince 800 101 334, kde se taky můžete poradit o zdravém hubnutí s nutriční terapeutkou.  

Můžete je vyhrát v soutěži! Soutěž probíhá ZDE.

 

 

Reklama