Zdraví

Začněte den s chutí a vyberte si ze dvou zbrusu nových příchutí BeBe Dobré ráno

Oblíbené cereální sušenky BeBe Dobré ráno přinášejí další dvě snídaňové inspirace pro všechny, kteří po ránu ocení rychlou a hlavně chutnou snídani. Jste zvědaví, o jaké dobroty se jedná tentokrát? Napovíme, že potěšíme všechny ty, kteří mají rádi chuť jogurtu. Značka BeBe Dobré ráno totiž přichází s novinkami, které představují jedinečnou kombinaci celozrnných cereálií, jogurtové náplně se živými jogurtovými kulturami a kakaa či svěží chuti lesního ovoce.

BeBe Dobré ráno

Novinky ze sušenkové řady BeBe Dobré ráno s jogurtem všichni příznivci chutných snídaní okamžitě zařadí mezi své neoblíbenější, a to hned z několika důvodů. Nejen že skvěle chutnají, ale navíc obsahují i živé jogurtové kultury v jogurtové náplni, které usnadňují zažívaní laktózy a působí prospěšně na trávení tím, že pomáhají udržovat správnou střevní mikroflóru.BeBe Dobré ráno s jogurtem jsou navíc jediné sušenky na trhu, které živé jogurtové kultury obsahují.

Dalším velkým plusem těchto sušenek jsou bezesporu celozrnné cereálie, které by měly být důležitou součástí našeho jídelníčku. Obohacují totiž stravu o nutričně hodnotné látky, jako jsou vitamíny a vláknina – ta mimo jiné významnou měrou přispívá k dobrému trávení.

Samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že vám stejně jako všechny ostatní sušenky z portfolia BeBe Dobré ránododají sacharidy, které jsou pozvolna uvolňované a pomalu vstřebávané po dobu 4 hodin. To znamená, že vám celé dopoledne nebude chybět energie.

Příjemné vstávání na vlně lesních jahod a ostružin

BeBe Dobré ráno

Pokud dáváte přednost spíše sladkým snídaním, zpestřete si svůj ranní jídelníčekse sušenkamiBeBe Dobré ráno s jogurtem a lesním ovocem, které vás zaručeně osloví svojí lahodnou chutí. Tyto dvě cereální sušenky plněné jogurtem s živými jogurtovými kulturami totiž obsahují vynikající džem s příchutí  jahod a ostružin umístěný mezi dva proužky jogurtu. Novinka navíc obsahuje celozrnné cereálie, je zdrojem vitamínů B1, E a niacinu a také minerálních látek hořčíku, železa a vápníku.

Doporučená cena: 10,50 Kč

Pochutnejte si na kakau

BeBe Dobré ráno

Milovníci kakaa jistě neodolají novince BeBe Dobré ráno kakaové s jogurtem, která si získá přízeň díky lahodné kombinaci sladkého kakaa ve dvou sušenkách a nakyslé chuti jogurtu umístěného mezi ně. I tato dobrota obsahuje celozrnné cereálie, je zdrojem vitamínů B1, E a niacinu (vitamínu B3) a také minerálních látek hořčíku, železa a vápníku. Tak neváhejte a začněte svůj den s chutí!

Doporučená cena: 10,50 Kč

Více informací o obou novinkách, vyváženém snídání, ale i zdravém životním stylu najdete na stránkách www.hnutizadobrousnidani.cz.

   
29.03.2013 - Příjemné vstávání - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] tauferova monika [*]

  Taky mám radši neslepované,hlavně zelené a oranžové baleníSml67

  superkarma: 0 01.06.2013, 09:43:48
 2. [5] MaVy [*]

  nám ty plněné nechutnají,ale ty suché mnamSml22

  superkarma: 0 02.04.2013, 10:52:07
 3. [4] PEPI11 [*]

  Bebečka kupuji již delší dobu jako zdravé mlsání ale neslepované ve větším balení. Mám je moc ráda. Sedím u PC a tyto sušenky si máčím po soutstech do bílého jogurtu. Je to výborné.Sml58

  superkarma: 0 30.03.2013, 18:49:54
 4. avatar
  [3] margot [*]

  ale jo, při mojí konzumaci bebe cca 2x v roce si je třeba dámSml16

  superkarma: 0 29.03.2013, 08:38:00
 5. avatar
  [2] tajnostii [*]

  Tak ty ochutnámSml22Sml22Sml22

  superkarma: 0 29.03.2013, 07:23:22
 6. [1] lidicka [*]

  Snídat každé ráno sušenky bebe, tak už se nevejdu do dveříSml52Sml30Sml52

  superkarma: 0 29.03.2013, 06:21:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme