Chcete dárek? Máte možnost!


Žena-in se na Vánoce prostě rozjela. Je to žena činu a chce pro všechny krásný, pohodový čas se spoustou zábavy. Miluje soutěžení. Taky ráda fotí, a když si prošla vaše fotogalerie, zjistila, že řada z vás taky. Připravila tedy pro vás (kromě hromádky dalších soutěží) velkou vánoční fotosoutěž!

 

Ceny lákavé, nabídka témat široká!

 

A v čem celá soutěž spočívá?

 

Žena-in předpokládá, že na Vánoce fotí nejvíc lidí. Ti, co fotí celý rok, fotí i o Vánocích, a pokud někdo foťák moc nevytahuje, na Vánoce ho určitě slavnostně použije ve snaze zachytit tu vůni a romantiku. Mně se to teda nikdy nepodaří, fotka nevoní. No nic. I tak to zkouším každý rok znovu, k fotografiím se pak vracím a hledám v nich ty nezapomenutelné chvíle. Zalovte proto ve svých albech nebo si připravte fotoaparát na dokumentaci těch aktuálních Vánoc a zúčastněte se vánoční fotosoutěže. A jestli některá vaše fotka voní, pošlete nám ji do redakce!

 

Soutěž začíná dnes, tedy 18. 12. 2006, a končí 15. 1. 2006 o půlnoci.

 

Vyhlášeny jsou tyto kategorie:

 

· Vánoční náladovka

· Silvestr po našem

· Akce (na sněhu, u stromečku, u jídla, kdekoli J)

 

Do každé kategorie můžete zaslat dvě fotografie, které nesmí svou velikostí přesahovat rozměry 700 x 500 nebo 500 x 700 pixelů (a cca 120kB).  Povoleným formátem je jpg. Fotografie musí být skutečné a autentické, ne stažené z internetu! Při možné konfrontaci je nutné doložit původ fotografie. Porušením pravidel se soutěžící zbavuje možnosti na výhru.

 

Nejlepší fotografie vybere redakce.

 

Výsledky budou vyhlášeny v článku na hlavní straně do konce ledna roku 2007.

Neváhejte a zapojte se, na všechny vaše fotografie se těšíme. 
 

A o co hrajeme?


To najdete na stránkách fotosoutěže (během zítřejšího dne, stránka s cenami se dokončuje).

 

Reklama