Zdraví

Začíná to v krku…

Zimní období - zvláště pak takové, jaké známe z posledních let, kdy se velmi rychle střídají nízké teploty s teplotami vysoko nad nulou – a předjaří je pravidelně obdobím zvýšené nemocnosti a zdravotních obtíží. Studené počasí přináší potíže s nachlazením a prudké oteplení způsobuje množení virů a bakterií. Jen málokomu se podaří překonat chladnější období roku bez rýmy, kašle nebo nepříjemného bolení v krku. Už jsme to někdy zažili všichni – stačí málo a v krku nás začíná škrábat a pálit, těžce se polyká…

Na trhu samozřejmě existuje celá řada přípravků, které dovedou s těmito obtížemi bojovat a napomohou k rychlejšímu ústupu problémů. Používají k tomu primárně chemické preparáty; existuje však alternativa, která obsahuje účinné látky přírodního původu a tím je Preventan Quattro. 

 Preventan Quattro

Preventan Quattro, na rozdíl od jiných přípravků, „neumrtví“ váš krk, nemá znecitlivující účinek, který nebývá vždy příjemný, přestože bolest utiší. Působí čistě přírodní silou čtyř složek, které jsou v něm obsaženy. Jednou z účinných složek je kolostrum, neboli mlezivo, které je důležitým zdrojem protilátek, tzv. imunoglobulinů. Neméně důležitou složkou kolostra je laktoferin, bílkovina bránící růstu bakterií. Preventan Quattro dále obsahuje originální patentovanou směs biologicky aktivních látek ProteQuine®, eukalypto-mátovou silici, která díky své antimikrobiální aktivitě přispívá k normální funkci imunitního systému a naposledy vitamin C, který přispívá k snížení míry únavy a v Preventan Quattroyčerpání. Tablety Preventan Quattro obsahují přírodní látky, které pomáhají řešit příčinu obtíží. Je vhodné je začít užívat hned, jak pocítíte první příznaky. Nechte tabletu rozpustit v ústech – s Preventanem Quattro se nedostaví nepříjemný pocit „zmraženého“ krku, který je spojen s užíváním preparátů obsahující znecitlivující účinnou látku.

Velkou výhodou tablet Preventan Quattro je, že je může užívat prakticky celá rodina, počínaje dětmi, staršími tří let. Nepotřebujete tak doma skladovat velké množství různých krabiček a lahviček. Máte-li doma Preventan Quattro, může po něm sáhnout každý člen rodiny.

Důvěřujte síle přírody! S Preventanem Quattro hravě překonáte nástrahy rozmarného počasí a nezatížíte svůj organismus zbytečnou „chemií“. Obrátit se k přírodní cestě při řešení potíží nemůže být nikdy na škodu!

Více informací najdete na stránkách www.preventan.cz/preventan-quattro

   
01.03.2016 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] EvikMacik [*]

  My doma bereme 5PreveMax, perfektně posiluje imunitu a zabírá okamžitě a nemocní nejsme Sml23Sml16

  superkarma: 0 04.03.2016, 10:13:18
 2. [6] bobani [*]

  Sml22

  superkarma: 0 01.03.2016, 19:47:28
 3. [5] 1anicka [*]

  chodím pravidelně do sauny,tak nemusím používat vůbec nic

  superkarma: 0 01.03.2016, 15:54:13
 4. [4] bouzina [*]

  Dcera hodne kupovala preventan dceri a byla moc spokojena ja ho uzivam take a mohu rict ze nebyvam casto nemocna a kdyz prece jen nejaky bacil na me skoci tak to nemam tak silne a jsem rychleji zdrava

  superkarma: 0 01.03.2016, 10:12:01
 5. avatar
  [3] hubajda [*]

  preventan ten jsem davala dceri kdyz byla mala mamka ho uziva ted

  superkarma: 0 01.03.2016, 09:59:37
 6. [2] manislava [*]

  Lepší být zdravý ale někdy se tomu člověk nevyhne

  superkarma: 0 01.03.2016, 05:07:44
 7. [1] Pavlína Süserová [*]

  Sml59

  superkarma: 0 01.03.2016, 02:06:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme