Styl

Začíná plesová sezona, usnadněte si žehlení s napařovači Philips

Sezóna plesů začíná a je potřeba mít krásně vyžehlený společenský oděv. Běžná žehlička, vám může choulostivé materiály poškodit, proto někdo volí profesionální žehlení v čistírnách oděvů. Proč ale platit za žehlení, když si můžete vyžehlit sama doma? Philips má ve své nabídce napařovače, s kterými vyžehlíte i obtížně žehlitelnou róbu se saténovým povrchem. Po skončení plesu můžete napařovač využít znovu, protože vás zbaví veškerého zápachu, kterým jste za prohýřenou noc načichla.

Napařovač Philips Steam&Go je ideální pro poslední úpravy a obtížně žehlitelné oděvy a ropzhodně k němu není potřeba žehlicí prkno, bez problémů si poradí bez něj! Vyznačuje se snadným a rychlým použitím a je dokonalým doplňkem vaší žehličky. Elektrické čerpadlo zajišťuje nepřetržitou páru pro snadné a rychlé odstranění záhybů.

napařovačka

Ruční napařovač je lehký a pohodlně se používá díky ergonomickému a kompaktnímu designu. Stačí stisknout spoušť a rychle odstranit záhyby pomocí nepřetržité páry. Horká pára zabije až 99,9 % bakterií na oděvech a pomáhá oddálit praní a chemické čištění.

Bližší informace najdete zde.

Napařovač Philips ClearTouch je určen pro bezpečné a snadné odstraňování záhybů na jemných a obtížně žehlitelných oděvech. Jeho jedinečný design, chytré funkce a velký výkon se postarají, aby obnovení vašich oděvů bylo snadnou záležitostí.

napařovačka

Jedinečná funkce Hang&Lock uzamkne ramínko na oděv a umožňuje dosáhnout stability pro pohodlnější žehlení. Odnímatelné ramínko se dodává s prohlubněmi na šaty a kalhotové skřipce. oučástí balení je rukavice, která chrání vaši ruku během žehlení.

Bližší informace najdete zde.

Čtěte také:

   
27.01.2016 - Móda - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Darmovzalova [*]

  To by bylo žehleníčko.

  superkarma: 0 30.01.2016, 13:42:21
 2. avatar
  [3] AmeA [*]

  Mít ho tak doma hmmm Sml67

  superkarma: 0 29.01.2016, 18:11:05
 3. [2] Ferdicek [*]

  Úžasný pomocník.

  superkarma: 0 28.01.2016, 21:04:34
 4. [1] bobani [*]

  Sml67

  superkarma: 0 27.01.2016, 18:48:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme