Okouzlit partnera můžete zcela nečekaně. Čtenářka Charlota zachránila svého bývalého přítele před psem. Zapůsobila snad odvahou? To se dočtete v jejím příspěvku...

Další čtenářkou, která se dnes rozhodla přispět, je Charlota. Zapůsobit na chlapa mžete i zcela nečekaně...


Mého dnes již bývalého přítele jsem okouzlila nejspíše tím, že jsem ho zachránila před urputným štěkotem a dorážením mého psa. Stál večer před dveřmi mé kanceláře a můj pes obranář ho chtěl zahnat. Když jsem přišla ke dveřím, byla tma, on měl klobouk a nebyl pořádně vidět. Já naopak stála ve světle a vidět jsem byla až moc. No a možná právě proto jsem se mu zalíbila, ač jsme spolu prohodili jen dvě věty a vzájemně se nepředstavili, za pár dní přišel znovu a pozval mě na rande. Vyklubal se z toho asi půlroční vztah, který sice nedopadl, ale zůstali jsme přátelé. Moje psice ho oddaně miluje pořád, ale teď jí říkám, ať už mi nikoho nedohazuje :-)

Charlota

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korektuou.

Téma dne 9 .8. 2013: Tím jsem ho dostala

  • Čím jste dostala (nebo chcete-li okouzlila) svého chlapa?
  • Víte, jak vás hodnotí? Zkuste to popsat, jako byste mluvila za něj.

Své příspěvky na toto téma zasílejte na známou redakční e-mailovou adresu (viz níže), a to nejpozději 9. 8. 2013 do 15.00 hodin. Jsem hodně zvědavý, jak se vidíte očima vašeho partnera. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený pěkný dárek: Hru o manželství od Albi (www.albi.cz) - o dárku si můžete přečíst víc v našem článku: Jak dobře znáte svého Partnera? Zahrajte si Hru! Šanci na jeho získání budete mít, pokud váš příspěvek dorazí před výše zmíněnou uzávěrkou a bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

hra

Reklama